ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Stan Borys jest w świetnej formie!

Stan Borys jest w świetnej formie!

14.09.2016, godz. 05:00
STAN BORYS ŚWIĘTUJE SWOJE 75-te URODZINY_1PUBL
STAN BORYS ŚWIĘTUJE SWOJE 75-te URODZINY foto:

Trudno w to uwierzyć, ale Stan Borys skończył 75 lat! Legendarny wokalista świetnie się trzyma i nigdy nie był tak szczęśliwy jak teraz. Swoje urodziny świętował z przyjaciółmi, gwiazdami i ukochaną Anią (43 l.). To ona zorganizowała dla niego wielkie przyjęcie, a impreza trwała do rana!

Stan Borys ma co świętować. Nie dość, że skończył 75 lat, to jeszcze fetuje 55-lecie swojej pracy artystycznej. W poniedziałek wieczorem Stan zagrał jubileuszowy koncert w sali Polskiego Radia, a później zaprosił wszystkich gości na wino i tort. Życzeniom i toastom nie było końca.

Ale prawdziwa impreza zaczęła się jeszcze później, podczas prywatnego przyjęcia w restauracji Adama Gesslera (61 l.). Stan bawił się m.in. z Karolem Strasburgerem (69 l.), Beatą Ścibakówną (48 l.), Katarzyną Grocholą (59 l.) i Ewą Kuklińską (65 l.).

- Jak można się czuć po koncercie życia? Z moją grupą Imię Jego 44, chórkiem czterech dziewcząt i 25-osobową Orkiestrą Unplagged publiczność stała i śpiewała mi "Sto lat". Warto było czekać na ten moment, na przyjaciół, na taką publiczność! - mówi nam wzruszony Stan.

- Zaczynam nowe życie po 75 latach. Z piosenkami przyjaciół i ich życzeniami. Wszystko trwało do trzeciej w nocy, a ja i tak nie mogłem dalej spać, bo te przeżycia i wzruszenia mi na to nie pozwoliły - dodaje poruszony.

"Super Express" życzy kolejnych 75 lat!

Zobacz także: Dereszowska o patriotyzmie: "Frustruje mnie, gdy bohaterów stawia się na równi z ofiarami katastrofy lotniczej!"

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: