ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Stanisław Karpiel-Bułecka został ojcem! Przystojny góral pochwalił się zdjęciem dziecka

Stanisław Karpiel-Bułecka został ojcem! Przystojny góral pochwalił się zdjęciem dziecka

08.11.2016, godz. 09:05
Stanisław Karpiel-Bułecka został ojcem! Przystojny góral pochwalił się zdjęciem dziecka
Przystojny wokalista został ojcem foto: AKPA

Stanisław Karpiel-Bułecka, wokalista zespołu Future Folk, został ojcem! To pierwsze dziecko muzyka. Przystojny góral pochwalił się zdjęciem noworodka. Kim jest szczęśliwa mama i partnerka?

Stanisław Karpiel-Bułecka po raz pierwszy został ojcem! Wokalista zespołu Future Folk już jakiś czas temu poślubił ukochaną partnerkę Annę Lis. W listopadzie 2016 roku para doczekała się potomka. To chłopiec czy dziewczynka? Pierwsze dziecko wokalisty to chłopiec! Stanisław Karpiel-Bułecka umieścił na Instagramie zdjęcie stópek potomka. Kim jest żona lidera zespołu Future Folk? Staszek nie lubi opowiadać o prywatnych sprawach. Jednak w jednym z wywiadów podkreślił, że za swoją Hanią (bo tak na Anny mówi się na Podhalu) stoi murem.

- Staram się nie dawać powodów, żeby miała się bać albo martwić. Stoimy za sobą murem i za dobrze nam razem, żeby cokolwiek w tym zmieniać. Swój rozum mam. W świecie tylu portali internetowych łatwo o powód do plotek czy komentarzy. Ale dopóki się ma do siebie zaufanie – jest dobrze - podkreślił muzyk w jednym z wywiadów.

ZOBACZ: Paulina Krupińska rok temu urodziła. Teraz chwali się ciałem w bikini!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: