ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tak wyglądała księżna Kate w młodości! Niesamowite ZDJĘCIA

Tak wyglądała księżna Kate w młodości! Niesamowite ZDJĘCIA

15.07.2017, godz. 07:00
kate middleton
Zanim jednak Kate Middleton została księżną, musiała przejść długą drogę... Zaczynała na wybiegu podczas studenckiego pokazu mody! Właśnie wtedy po raz pierwszy William ją zobaczył i ponoć od razu mu się spodobała. Chyba nie ma w tym nic dziwnego? Tylko spójrzcie na jej ciało! foto:

Zanim Kate Middleton została księżną musiała przejsć długą drogę... Nie od razu była ikoną stylu i mody, nie od razu wyglądała olśniewająco, ale od razu wpadła w oko Williamowi!

Zanim Kate Middleton została księżną Catherine, musiała przejść długą drogę i stoczyć zaciętą walkę o serce następcy tronu. Kate zaczynała na wybiegu podczas studenckiego pokazu mody w 2002 roku! Właśnie wtedy po raz pierwszy William ją zobaczył i ponoć od razu mu się spodobała... Kate zabiegała o względy księcia, co zaowocowało związkiem! Nie obyło się bez wspólnych imprez, wpadek, a także dramatycznego, ale na szczęście chwilowego rozstania w 2007 roku.

O niektórych zdjęciach księżna wolałaby z pewnością zapomnieć. Niestety - raz uwiecznione i wrzucone do sieci będą żyły bardzo długo. Dlatego liczymy, że księżna Kate już się pogodziła z tym i nie wstydzi się swojej przeszłości. Mamy także nadzieję, że królowa Elżbieta II nie wypomina jej wpadek i gaf...

Zobacz: Kobiety życia księcia Williama

Źródło: Kamil Kacperczyk
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: