ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Stifler z Warsaw Shore: "Nienawidzę polskiego morza!"

Stifler z Warsaw Shore: "Nienawidzę polskiego morza!"

01.09.2016, godz. 10:24
Źródło: Super Express TV

Od niedzieli 28. sierpnia MTV rozpoczęło emisję Warsaw Shore Summer Camp 2. Tym razem Ekipa z Warszawy udała się do Mielna. Damian, znany jako "Stifler" przyznał, że nienawidzi polskiego morza. Dlaczego?

W niedzielę 28. sierpnia MTV rozpoczęło emisję Warsaw Shore Summer Camp 2. Po tym jak pierwszy sezon programu odniósł sukces, zdecydowano się na kontynuację letniej edycji. Tym razem Ekipa z Warszawy udała się do Mielna. Damian, znany jako "Stifler" przyznał, że nienawidzi polskiego morza. - Ja jestem rzadko nad polskim morzem. Jestem na plaży tylko w programie, tak to nie wychodzę z pokoju. - powiedział w rozmowie z se.tv i dodał, że nienawidzi Morza Bałtyckiego. Dlaczego?

Okazuje się, że Stifler bardzo źle wspomina wakacje nad Bałtykiem. A wszystko przez nieudane miłości i imprezy do białego rana, których nie pamięta.

Miejmy nadzieję, że po pobycie w Mielnie, Damian choć trochę polubi polskie morze. O tym co działo się nad Bałtykiem dowiemy się oglądając Warsaw Shore Summer Camp 2 na antenie MTV. Będziecie śledzić wybryki Ekipy z Warszawy?

Zobacz: Gwiazdy "Klanu": Jedna przyzwyczaja się do hejtu, zaś druga będzie pracować do porodu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: