ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Stylistka o sukni Rozenek. Jak ją oceniła?

Stylistka o sukni Rozenek. Jak ją oceniła?

11.09.2016, godz. 15:53
Stylistka o sukni Rozenek. Jak ją oceniła?
foto: © AKPA

W dniu ślubu z Radosławem Majdanem, Małgorzata Rozenek zaprezentowała się w sukni ślubnej zaprojektowanej przez Ewę Mingę. Czy to był strzał w dziesiątkę? Jak suknię ślubną Rozenek oceniają specjaliści? Znana stylistka Dorota Wróblewska już przyjrzała się sukni Rozenek.

Dorota Wróblewska na gorąco oceniła suknię ślubną Małgorzaty Rozenek. Gwiazda TVN na ślub zdecydowała założyć bogato zdobioną suknię, wąską, ale na dole obszytą masą falbanek. Suknia nie miała ramiączek, a była seksownie wycięta. Czy to był dobry wybór? Wszak Rozenek mówiła przed ślubem w rozmowie z SuperExpress.tv, że przygotowuje na ślub kilka kreacji. Wyjaśniała, że wybierze tę, która najbardziej będzie odpowiadać jej nastrojowi w dniu ślubu.  - Jednego dnia jestem romantyczna, drugiego rozważna - mówiła. A jak była w sobotę? Chyba jednak romantyczna... Zdaniem stylistki suknia była idealna:- Trzeba przyznać, że suknia projektu Evy Minge jest widowiskowa, szykowna i dostojna. Piękny gołębi kolor, odpowiedni fason podkreśla zgrabną sylwetkę Małgorzaty Rozenek. Suknia jest dopracowana w szczegółach i wymagała sporo pracy. Opłacało się! - oceniła na Facebooku Wróblewska. Stylistka doceniła całą stylizację : - Ele­gan­cja to nie tylko sam materiał, ale ta­jem­nica, zmysłowość oraz ko­biecość. I tak jest.

A Wam jak podoba się suknia Rozenek? Pamiętacie trzy kreacje Agnieszki Szulim ze ślubu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem oraz kreację Mariny Łuczenko ze ślubu z Wojtkiem Szczęsnym? Która suknia ślubna była najładniejsza?


Sprawdź: OTO sukienka Rozenek. Żona Majdana jak księżniczka z bajki ZDJĘCIA

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: