ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Sukces czytelników "SE"! Kora może się dalej leczyć

Sukces czytelników "SE"! Kora może się dalej leczyć

02.08.2016, godz. 05:00
KORA JACKOWSKA
KORA JACKOWSKA foto: AKPA

Ta wiadomość wywoła uśmiech na twarzy Kory (65 l.). Dzięki wpłatom dobrych ludzi, na leczenie artystki uzbierano już 132 tys. zł, dzięki czemu dostanie zapas drogiego leku na pół roku. Prezes fundacji Alivia, wspierającej piosenkarkę i kobiety w podobnej sytuacji, dziękuje "Super Expressowi" i naszym Czytelnikom za pomoc.

Kora cały czas walczy o refundację horrendalnie drogiego leku, który chroni przed nawrotem raka jajników. Miesięczna kuracja tym specyfikiem kosztuje aż 24 tys. zł. Taki wydatek przekracza możliwości nawet takiej gwiazdy jak Kora. Dlatego w marcu artystka poprosiła o pomoc za pośrednictwem fundacji Alivia. Do tej pory udało się zebrać na leczenie Kory aż 132 tys. zł.

"Super Express" od razu zaangażował się w pomoc w nagłośnieniu sytuacji chorych, których nie stać na leki. - Bez państwa zaangażowania w te sprawy bardzo trudno byłoby doprowadzić do jakichkolwiek zmian w zakresie refundacji terapii. W imieniu naszym i pacjentów chorujących na raka dziękujemy za wsparcie - mówi nam Bartosz Poliński, prezes fundacji Alivia.

Zobacz także: Ślub Szulim ze Starakiem - jest nowa data!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: