ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Sukces Hanny Lis! Już jej nie hejtują w sieci! "Straciłam wizerunek sztywnej baby"

Sukces Hanny Lis! Już jej nie hejtują w sieci! "Straciłam wizerunek sztywnej baby"

07.11.2016, godz. 12:50
Hanna Lis w Azja Express
foto: print screen Instagram

Hanna Lis zadowolona z udziału w Azja Express. Prezenterka cieszy się, że nie jest już postrzegana jako "sztywna baba zapięta pod szyję w ciasny garniturek". Pomogły jej kurz i błoto w Azji?

Hanna Lis nie wygrała Azja Express, jednak nie żałuje udziału w programie. Prezenterka pokazała, że jest w stanie nocować w biednych azjatyckich chatach bez bieżącej wody, i właśnie tym zyskała sobie sympatię Polaków. Za czasów pracy w Panoramie i Wiadomościach była kojarzona tylko z poważnymi politycznymi tematami. Po odejściu z TVP otwarcie wyznaje, że nie żałuje rozstania z polityką, gdyż nie ma do niej żadnych tęsknot ani ciągot. "Uważam, że obecna jakość życia politycznego wyklucza poważne dziennikarstwo informacyjne" - słowa Lis przytacza "Party". Co więcej, dziennikarka jest zadowolona z udziału w Azja Express, w którym dochodziło do sytuacji, gdy nie myła się przez kilka dni. Szczególnie to wyznanie przysporzyło jej wielu fanów. Dziennikarka sama zauważyła, że fala hejtu pod jej wpisami jest zdecydowanie mniejsza.

- W komentarzach nie odnotowuję żadnego hejtu. Te negatywne zdarzają się naprawdę rzadko. Pewnie dlatego, że ludzie wreszcie zobaczyli mnie z innej strony, często zmęczoną i umorusaną kurzem lub błotem - chwali się w rozmowie z "Party".

Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu Hanna Lis musiała zrezygnować z wpisów na Twitterze ze względu na zalewającą ją falę hejtu. Po wywiadzie dla "Vivy", w którym pochwaliła się, że po wizycie w Azji kupiła sobie buty za 60 złotych, postanowiła pożegnać się z ćwierkaniem.

ZOBACZ: Lis wygryzła Woźniak-Starak? To ona poprowadzi Azję Express?

Jak wrażenia po piątym odcinku "Azja Express"? #azjaexpress #azjaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #hannalis #lukaszjemiol #friends

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika azjaexpresstvn (@azjaexpresstvn) 6 Paź, 2016 o 12:03 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: