ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Sylwester z Polsatem 2017 - jakie gwiazdy wystąpią?

Sylwester z Polsatem 2017 - jakie gwiazdy wystąpią?

01.12.2016, godz. 14:26
Sylwester z Polsatem 2017
foto: Instagram

Sylwester 2017 zbliża się wielkimi krokami. Dla tych wszystkich, którzy ten wieczór planują spędzić w domu, Polsat przygotował masę atrakcji. Zobacz, jakie gwiazdy wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na rynku w Katowicach.

Wraz ze zbliżającym się końcem roku, coraz częściej zastanawiamy się nad tym, jak spędzić Sylwestra. Dla tych wszystkich, którzy ten wieczór planują spędzić w domu, Polsat przygotował masę atrakcji. Jak co roku stacja zaprasza na Sylwestrową Moc Przebojów, która odbędzie się w Katowicach. Relację z koncertu oczywiście będzie można oglądać w telewizyjnym Polsacie. A kto wystąpi na scenie?

Widzowie i zgromadzeni na rynku goście będą mogli posłuchać na żywo piosenek: Beaty Kozidrak i Bajmu, Sylwii Grzeszczak, Eweliny Lisowskiej, Ewy Farnej, Kamila Bednarka, Enej, Piersi, Golec uOrkiestry, Zbigniewa Wodeckiego, IRY, Grzegorza Hyżego, Michała Wiśniewskiego, Wojtka Łuszczykiewicza i VIDEO, zagrają zespoły: BOYS, Blue Café oraz Feel. A swoje największe przeboje, przy których bawiliśmy się w latach 80. przypomni wokalista Modern Talking - Thomas Anders. Tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu w Katowicach, zapraszamy przed telewizory.

Zobacz: Jak Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski nazwą swoją córeczkę? Sprawdź!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: