ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Syn Edyty Górniak w talent show? "Ja bym musiała wyjść"

Syn Edyty Górniak w talent show? "Ja bym musiała wyjść"

11.10.2016, godz. 11:15
Źródło: Adrian Nychnerewicz

"Hit, hit, hurra!" to nowy program muzyczny dla dzieci w TVP. Jednym z jurorów w show jest Edyta Górniak. Zapytaliśmy diwy, czy jej syn Alan planuje wystąpić w talent show. Co odpowiedziała piosenkarka?

Edyta Górniak jest jurorką w nowym talent show TVP dla dzieci "Hit, hit, hurra!". Nasz dziennikarz Adrian Nychnerewicz pojawił się na planie programu i zapytał diwę o jej syna Allana. Chłopak przejawia ogromny talent wokalny odziedziczony po mamie. Zapytaliśmy Górniak, czy jej syn wystąpi w nowym programie TVP. - On się tutaj pojawi - zapowiada piosenkarka.

Okazuje się jednak, że nie będzie uczestnikiem show. Jak diwa zareagowałby, gdyby jej syn chciał zaśpiewać w "Hit, hit, hurra!"? - Ja bym musiała wyjść chyba. Bardzo bym to przeżywała - zdradza wokalistka. - Myślę, że nie odważyłby się, bo ma mutację teraz. Bardzo zmienił mu się głos - zdradza Edyta. Okazuje się, że obecnie Allan bardziej interesuje się tworzeniem beatów, niż śpiewaniem. Zaprzyjaźnił się z innym jurorem, Hirkiem Wroną i namawia mamę na drogi komputer, na którym mógłby stworzyć podkład pod jej nowe piosenki.

Czy wkrótce zobaczymy kooperację Edyta- Allan?

Zobacz: Edyta Górniak wybaczyła rodzicom koszmarne dzieciństwo

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: