ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Syn Górniak wygryzie matkę?

Syn Górniak wygryzie matkę?

20.07.2016, godz. 09:25
Edyta Górniak, Allanek
foto: AKPA/FACEBOOK

Allan Krupa, syn Edyty Górniak odziedziczył po niej talent! Okazało się, że kocha śpiew. Ale to nie wszystkie nadzwyczajne umiejętności, które posiada. Wspaniale też gotuje i ma zdolności plastyczne. Czy w przyszłości wygryzie słynną mamę?

Za dwa lata Allan Krupa będzie w wieku, w którym jego słynna mama zaczęła przygodę z muzyką. Czy chłopak pójdzie w jej ślady? Kilka tygodni temu wykonał piosenkę Adele na zakończeniu roku szkolnego. Okazało się, że przygotowywania do występu utrzymywał w sekrecie przed Edytą Górniak! - Zamarłam! Nigdy nie ćwiczył przy mnie, nie pytał o rady. Dopiero potem przyznał się, że śpiewa po kryjomu - powiedziała diwa w rozmowie z "Rewią".

Okazuje się, że Allan odziedziczył po mamie talent wokalny i zamiłowanie do muzyki. - Wiem, że bardzo lubi muzykę, bo kiedy jest ze mną w studiu, chce grać na instrumentach lub pomagać w produkcji utworów, a gdy podróżujemy, ma na uszach słuchawki - zdradza Górniak. Pociecha piosenkarki ma również inne talenty - kulinarny i plastyczny!

Jacek Cygan nie widzi przeszkód, by Allan poszedł w ślady mamy. - Jeśli Edyta poprosi mnie o przesłuchanie syna i konsultacje w sprawie repertuaru, zrobię to ze względu na naszą długoletnią znajomość - mówi twórca hitu "To nie ja".

Zobacz: Posłuchaj, jak śpiewa syn Edyty Górniak! Zrobi karierę? WIDEO!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: