ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Syn najbogatszego Polaka poślubił miss!

Syn najbogatszego Polaka poślubił miss!

26.09.2016, godz. 03:00
Dziedzic fortuny poślubił miss
Dziedzic fortuny poślubił miss foto:

Ach, co to był za ślub! W sobotę w kościele na warszawskiej Pradze na ślubnym kobiercu stanął syn najbogatszego obecnie Polaka Zygmunta Solorza-Żaka (60 l.) - Tobias Marcus Solorz (36 l.). Jego wybranką została piękna Monika Suchocka (24 l.). Na weselu jak z bajki bawili się m.in. Maryla Rodowicz (71 l.), Nina Terentiew (70 l.) i Agustin Egurrola (48 l.).

O takim mężu marzy zapewne każda kobieta. Przystojny, wykształcony, a do tego bajecznie bogaty. Tobias Solorz - syn Zygmunta Solorza-Żaka i Ilony Solorz to znakomita partia i dziedzic fortuny wartej dzisiaj ok. 11 miliardów złotych.

Potomek Solorza jest prezesem zarządu w dwóch potężnych firmach: Polkomtelu i Cyfrowego Polsatu. Rzadko pokazuje się publicznie i bardzo dba o swoją prywatność.

A jego wybranka? Monika Suchocka to była miss nastolatek z 2009 r. W drodze do tytułu pokonała ponad 1500 kandydatek. W nagrodę otrzymała skuter, wycieczkę do Paryża, biżuterię i markowe kosmetyki. Pochodzi z Koleczkowa, z małej miejscowości w woj. pomorskim.

Państwo młodzi poznali się kilka lat temu. I od razu przypadli sobie do gustu. Przypomnijmy, że Tobias ma już jedno małżeństwo za sobą. Jego związek z prezenterką Polsatu Aleksandrą Fajęcką nie przetrwał jednak próby czasu.

Co ciekawe, mimo ogromnych możliwości finansowych, ślub i wesele odbyły się w Warszawie. Według naszych ustaleń takie było życzenie pana młodego. Ceremonia ślubna miała miejsce na Pradze, a huczna zabawa do białego rana trwała w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Panna młoda była ubrana w półprzezroczystą, bardzo obcisłą suknię, a we włosy miała wpięty biały długi welon. Pan młody wybrał klasyczny czarny smoking i muszkę. Młodym małżonkom życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia.

Zobacz: Ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk - tajemnica wyjaśniona!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: