ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Syn Steczkowskiej napisał książkę!

Syn Steczkowskiej napisał książkę!

09.09.2016, godz. 09:12

Starszy syn Justyny Steczkowskiej napisał książkę Kucharską! Leon Myszkowski od dawna pasjonuje się gotowaniem. Od lat z powodzeniem prowadzi blog kulinarny. "Kuchnia Leona" była więc tylko kwestią czasu!

Leon Myszkowski ma smykałkę do gotowania! Syn Justyny Steczkowskiej już jakiś czas temu założył kulinarnego bloga. Jego popisy w kuchni można podziwiać też na nagraniach w Internecie. Fani od dawna czekali, aż młody mistrz rondla i chochli wyda książkę ze swoimi przepisami. W końcu się doczekali! Młody Myszkowski może się pochwalić pierwszym wydawnictwem!

- I w końcu po bardzo długim czasie udało się wydać książkę! Jeśli ktoś chce można zamówić już przed premierą - czytamy na Instagramie chłopca. Oczywiście zamieszczono również zdjęcie okładki książki. - „Kuchnia Leona” to fajne foty i pomysły na szamę na imprezy z ziomeczkami (albo i z przełożonymi z rodzinnej „firmy”). I jeszcze kilka innych spoko zajawek. Zobacz, jak gotuje Leon, choć jeszcze nie zawodowiec - czytamy na stronie sklepu, gdzie można zamówić dzieło Myszkowskiego.

Kupicie?

Zobacz: Rośnie nowe pokolenie muzykalnego rodu Steczkowskich!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: