ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Synowie Górniak i Steczkowskiej wystąpią w Top Chef. Gwiazdy od kuchni?

Synowie Górniak i Steczkowskiej wystąpią w Top Chef. Gwiazdy od kuchni?

21.07.2016, godz. 10:02
Allan Krupa, Leon Myszkowski
foto: Fotomontaż SE.pl

Tych dwóch chłopców łączy bardzo wiele. Oboje są synami słynnych mam piosenkarek. Obie często nazywane są diwami. Oboje mają smykałkę do gotowania. Być może z tego powodu ich mamy nie darzą się sympatią. Czy zobaczymy rywalizację Allana i Leona w nowym show Polsatu?

O sporze między Edytą Górniak, a Justyną Steczkowską pisano już wiele. Na horyzoncie pojawiła się jednak szansa na pogodzenie się dwóch wielkich piosenkarek. Allan, syn Górniak i Leon, pociecha Steczkowskiej dostali propozycję wzięcia udziału w programie Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Chłopcy mieliby wystąpić w kolejnej edycji programu. - Zarówno Allan Krupa, jak i Leon Myszkowski, są znani z tego, że uwielbiają gotować. Ich występ w programie Polsatu na pewno podniósłby jego oglądalność - donosi "Na Żywo" informator z produkcji show.

Producenci kuszą obie mamy wysokimi stawkami za udział ich dzieci w programie. Żadna z nich nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. To one muszą zadecydować, czy dzieci wystąpią w show, ponieważ obaj chłopcy są niepełnoletni. Leon wystąpił już w jednym z kulinarnych show Polsatu. Był gościem Piekielnej Kuchni. Z kolei Allankowi proponowano udział w programie Top Chef Kids.

Chcielibyście zobaczyć pojedynek synów diw?

Zobacz: Syn Górniak wygryzie matkę?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: