ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Szaflarska wraca na scenę! "Dam radę"

Szaflarska wraca na scenę! "Dam radę"

28.07.2016, godz. 10:54
Danuta Szaflarska
Danuta Szaflarska foto: AKPA

Danuta Szaflarska od kilku miesięcy boryka się z problemami zdrowotnymi. Fani aktorki liczą na to, że szybko zobaczą ją ponownie na scenie. Wygląda na to, że ich nadzieje wkrótce się spełnią. 101-letnia artystka zapowiada powrót na deski teatru!

Danuta Szaflarska wiele przeszła w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Ciągłe pobyty w szpitalu, nowe problemy ze zdrowiem. Na szczęście jest już co raz lepiej. - Dam radę - optymistycznie patrzy w przyszłość aktorka w rozmowie z "Życiem na gorąco". Została zapytana jak się teraz czuje. - Dziękuję, dobrze, ale na razie nie chodzę jeszcze do teatru - powiedziała. Jak widać aktorka cały czas myśli o pracy.

Na razie Danuta Szaflarska może spokojnie odpoczywać. Obecnie przebywa już w domu. W większości teatrów trwają wakacje. Na sezon jesienny planowane są jednak nowe premiery. 101-letnia aktorka nie mysli o przerwaniu kariery. Dział promocji Teatru Rozmaitości poinformował, że Szaflarska nie gra w żadnym wrześniowym przedstawieniu, ale ciągle jest uwzględniana jako członek zespołu. Aktorkę zobaczymy prawdopodobnie na deskach Teatru Żydowskiego.  - Pani Danuta Szaflarska czuje się bardzo dobrze i jak najbardziej wracamy do sztuki i premiery z jej udziałem - mówi dyrektor instytucji Gołda Tencer. - Liczymy, że będzie to jesienią, na początku sezonu - dodaje.

Zobacz: Krystyna Sienkiewicz po udarze napisze książkę. Aktorka nie poddaje się chorobie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: