ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Szelągowska i Chajzer wspierają rodziców dziewczynki, która rysowała na chodniku

Szelągowska i Chajzer wspierają rodziców dziewczynki, która rysowała na chodniku

08.10.2016, godz. 11:25
Szelągowska i Chajzer wspierają rodziców dziewczynki, która rysowała na chodniku
Szelągowska i Chajzer wspierają rodziców dziewczynki, która rysowała na chodniku foto: Archiwum

Dorota Szelągowska zabrała głos w sprawie listu, który mieszkańcy Białołęki zostawili rodzicom małej Julii. Dziewczynka malowała kredą po chodniku pod blokami. To nie spodobało się sąsiadom. Filip Chajzer również włączył się w akcję i dziś o 13 zamierza pojawić się na tym osiedlu, aby porozmawiać z mieszkańcami.

Dorota Szelągowska na Facebooku napisała post, który odnosi się do sprawy sprzed kilku dni. Chodzi o szokującą reakcję mieszkańców warszawskiego osiedla Lewandów na warszawskiej Białołęce. Sąsiedzi wywiesili kartkę z apelem do rodziców dziewczynki, która malowała kredą po osiedlowych chodnikach, o posprzątanie "bałaganu" po swoim dziecku. Najwyraźniej komuś nie spodobała się twórczość dziecka. Sprawa zbulwersowała nie tylko internautów, którzy na Facebooku wydarzenie "Rysujemy kredą chodniki", ale także znane osoby. Dorota Szelągowska i Filip Chajzer włączyli się w akcję. Dziennikarka napisała list do rodziców małej Julii.

"Z chęcią własnoręcznie pomaluję Wam ścianę tablicówką, żeby Julka nie straciła swojej kreatywności, skoro nie może dać jej upustu na podwórku. Sprawą oczyszczenia pewnie zajął się deszcz" - czytamy na Facebooku Szelągowskiej.

Z kolei Filip Chajzer zapowiedział swoją obecność dziś o godzinie 13 na osiedlu Lewandów. Wtedy właśnie uczestnicy akcji  "Rysujemy kredą chodniki" będą w ramach solidarności z małą Julią będą malować kredą tamtejsze chodniki.

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: