ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy ROZWÓD Angeliny Jolie i Brada Pitta

ROZWÓD Angeliny Jolie i Brada Pitta

20.09.2016, godz. 20:42
Angelina Jolie i Brad Pitt
foto: EAST NEWS

Szok i niedowierzanie! Jak donosi amerykański portal TMZ Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy! Gwiazda nie chce być już żoną Pitta, a do tego domaga się przyznanie opieki nad sześciorgiem dzieci. Podobno rozstanie nastąpiło w połowie września.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się? Przecież tak niedawno brali ślub! Zaskakująca i szokująca wiadomość o sprawach małżonków Jolie i Pitta pojawiła się na stronach portalu TMZ. Jak donosi amerykański serwis pozew rozwodowy do sądu złożyła Angelina Jolie. Potwierdził to także adwokat aktorki, podaje The Associated Press. Prawnik aktorki powiedział, że decyzja jego klientki została podjęta ze względu na rodzinę i sposób wychowania dzieci przez ojca. Jolie poprosiła też o uszanowanie jej prywatności. Pozew rozwodowy został złożony w poniedziałek. TMZ donosi też, że Angelina Jolie chce mieć pełną opiekę nad sześciorgiem dzieci. Jolie i Pitt mieli troje własnych dzieci: dwie córki i syna, a także troje adoptowanych: dwóch synów i córkę.

Jolie i Pitt pobrali się w 2014 roku, ale parą byli wcześniej przez ponad 10 lat. Ich ślub był ogromnym wydarzeniem showbiznesu, a suknię ślubną panny młodej zdobiły wzory zaprojektowane przez jej dzieci. Jolie i Pitt uchodzili za zgraną parę i dobre małżeństwo. Razem wychowywali dzieci: Shiloh, Knoxa, Vivienne, Maddoxa, Paxa i Zaharę.

Zobacz: Brad Pitt uratował dziewczynkę przed zgnieceniem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: