ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Szok! Cleo oszukała fanów? Za jej najnowszą płytą stoi Donatan!

Szok! Cleo oszukała fanów? Za jej najnowszą płytą stoi Donatan!

09.09.2016, godz. 09:45
Cleo oszukała fanów
foto:

Szok i niedowierzanie! Cleo od jakiegoś czasu twierdzi, że nie współpracuje już z Donatanem, a nawet za nim tęskni. Niedawno wydała solową płytę "Bastet". Okazuje się jednak, że za piosenkami z krążka stoi... Donatan ukrywający się za pseudonimem!

Cleo wybiła się dzięki współpracy z Donatanem. Piosenka "My Słowianki" cieszyła się dużą popularnością. Piosenkarka wystąpiła nawet na Eurowizji. Niedawno drogi artystyczne Donatana i Cleo rozeszły się. Gwiazda zapowiedziała nową płytę. Krążek zatytułowany "Bastet", który niedawno miał swoją premierę, miał być solowym przedsięwzięciem artystki. Okazuje się jednak, że Cleo nie do końca jest taka samodzielna jak się mogło wydawać.

Sprawdziliśmy na okładce płyty, oraz w popularnych serwisach i autorką tekstów jest Cleo. Jednak za muzykę odpowiada tajemniczy DobroBit. Producent o takim pseudonimie nie występuje w żadnej bazie muzycznej. Mało tego. DobroBit do tej pory współpracował jedynie z Cleo! Jak na debiut, zaskakująco dobre kompozycje! Kim jest tajemniczy producent?

Wystarczy wejść do bazy ZAIKSu, by sprawdzić autorstwo hitów Cleo. Wpisując jakikolwiek z utworów z nowej płyty do wyszukiwarki, jako kompozytor wyskakuje niejaki Witold Marek Czamara. To właśnie prawdziwe imiona i nazwisko Donatana! Donatan jest zarejestrowany w ZAIKSie nie tylko jako kompozytor, ale również jako... współtwórca tekstów, między innymi do hitu "Zabiorę nas".

Czemu Cleo kłamała na temat współpracy z Donatanem?

Zobacz: Cleo otworzyła swój własny klub. Tak bawiły się słowianki Donatana

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: