ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Szulim MŚCI SIĘ na Dodzie

Szulim MŚCI SIĘ na Dodzie

14.11.2016, godz. 05:00
AGNIESZKA SZULIM - STARAK
AGNIESZKA SZULIM - STARAK foto:

Agnieszka Szulim (38 l.), znana teraz jako Woźniak-Starak, najwyraźniej nie pogodziła się z faktem, że przegrała w sądzie walkę z Dodą (32 l.). Po tym jak sąd uznał, że atak pistoletem na wodę nie był ze strony Doroty Rabczewskiej żadnym wykroczeniem, dziennikarka TVN w inny sposób postanowiła wbić szpilę piosenkarce. Jak dowiedział się "Super Express", gwiazda do programu "Azja Express" zaprasza wszystkich wrogów piosenkarki, w tym jej byłego narzeczonego Nergala (39 l.) i niedoszłą szwagierkę Zosię Ślotałę (27 l.).

Pierwsza edycja programu "Azja Express" została nieźle przyjęta. I choć jeszcze się nie zakończyła, to już planowana jest kontynuacja. Okazuje się, że prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła zapraszać do programu swoich przyjaciół, a zarazem nieprzyjaciół Dody. Jak udało nam się dowiedzieć, dziennikarka chce, by w show pojawił się były narzeczony artystki - Nergal, jak również ukochana jej niedoszłego szwagra Kamila Haidara (35 l.), Zosia Ślotała (27 l.).Doda jest zdania, że Szulim celowo lansuje jej wrogów, by zrobić jej przykrość.

- Jak wytłumaczyć fakt, że gdy tylko się z kimś rozstaję, to on staje się przyjacielem Agnieszki? Emil (były narzeczony Dody i brat Kamila - red.) nawet był na jej ślubie. To nie ja mam manię prześladowczą, to inni cierpią na obsesję na moim punkcie. Istny fanklub "Doda obsession". To może brzmi zabawnie, ale chodzi mi o to, że w każdej sytuacji trzeba zachować się honorowo - powiedziała Doda w jednym z ostatnich wywiadów. Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka nie może się pogodzić z faktem, że Dorota, która niespełna trzy lata temu w chorzowskiej toalecie "zaatakowała" ją pistoletem na wodę, nie została skazana przez sąd.

Zobacz także: Michał Żurawski o Azja Express: były sytuacje zagrażające życiu

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: