ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Szulim szuka HAKÓW na Dodę! Co się stało?

Szulim szuka HAKÓW na Dodę! Co się stało?

27.10.2016, godz. 17:44
AGNIESZKA SZULIM, PIOTR WOŹNIAK STARAK
AGNIESZKA SZULIM, PIOTR WOŹNIAK STARAK foto:

Żaden sąd nie jest w stanie zakończyć tej wojny. Doda (32 l.) kontra Agnieszka Szulim (38 l.) - ten konflikt rozpala cały nasz światek show-biznesu. Na salonach nie mówi się o niczym innym.

Właśnie sąd apelacyjny uznał, że piosenkarka nie musi się poddawać karze prac społecznych za rzekome poturbowanie prezenterki w jednym ze śląskich klubów. Sędzia uznał to zdarzenie za czyn o znikomej szkodliwości społecznej i kosztami rozprawy obciążył Szulim. Ta jednak nie zamierza dać za wygraną i tworzy koalicję przeciw Dodzie. Zaczęła od jej byłych facetów.

Doda - królowa polskiego pop rocka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w naszym kraju. Agnieszka Szulim - prezenterka TVN, żona dziedzica miliardowej fortuny. Wojna tych dwóch gwiazd podzieliła krajowy high life. A wszystko przez awanturę, do jakiej doszło 2,5 roku temu w chorzowskim klubie. Prezenterka twierdziła, że została pobita przez piosenkarkę. Założyła sprawę do sądu i przegrała.

- Mówiłam, że tego nie odpuszczę. Teraz czekamy na pisemne uzasadnienie wyroku i będę rozważała kasację - mówi Szulim w rozmowie z JastrząbPost.pl. - Doda żyje moim życiem, moim nazwiskiem. Ona się tym karmi! To jest jej sposób budowania kariery! Jest moją psychofanką - irytuje się prezenterka.

Zobacz: Żartują sobie z Żydów w TVN. Czy Ada Fijał przesadziła?

Jak dowiedział się "Super Express", Agnieszka buduje koalicję przeciwko swojej przeciwniczce. Zaprzyjaźniła się z Emilem Haidarem (35 l.), ostatnim facetem Dody. Obnosi się też ze znajomością z Nergalem (39 l.), zbliżyła się do Małgosi Rozenek (38 l.) oraz Radka Majdana (44 l.), który jest byłym mężem wokalistki.

- Zaprzyjaźniła się, żeby zbierać na nią haki. Spotyka się z nimi i wypytuje. Mamy pewność, bo na ostatniej rozprawie w sądzie Agnieszka wykrzykiwała cytaty z kłótni Dody z jej narzeczonymi. Niby skąd miała wiedzieć takie rzeczy?! - mówi nam znajoma wokalistki.

Sama Doda nie chce wdawać się już w pyskówki. - Porażkę trzeba przyjąć z godnością. Nie każdy to potrafi - mówi krótko.

Źródło: mra
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: