ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Szulim z mężem na pierwszym oficjalnym wyjściu. W sukni za 30 tysięcy złotych!

Szulim z mężem na pierwszym oficjalnym wyjściu. W sukni za 30 tysięcy złotych!

05.09.2016, godz. 09:32
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak
foto: AKPA

Bal Fundacji TVN był pierwszym oficjalnym wyjściem Agnieszki (Szulim) i jej męża Piotra Woźniak-Staraka. Para zażartowała, że przyjęcie TVN-u traktują jako ich poprawiny. Była też mowa o dzieciach! Jednak największe wrażenie zrobiła droga suknia dziennikarki

Rok temu na Balu Fundacji TVN Piotr Woźniak-Starak oświadczył się swojej ukochanej Agnieszce Szulim. W tym roku para na przyjęciu charytatywnym stacji wystąpiła już jako małżeństwo. Oboje żartowali, że Bal Fundacji TVN to poprawiny. Przypomnijmy, że ich ślub odbył się tydzień przed imprezą TVN-u. Agnieszka Woźniak-Starak (dziennikarka zmieniła nazwisko) nie unikała rozmów przed kamerami. Wraz z mężem udzieliła krótkiego wywiadu dla Agnieszki Jastrzębskiej, reporterki Dzień Dobry TVN. Na pytanie o dzieci zarówno Piotr jak i Agnieszka nabrali wody w usta. Po lekkim szoku odpowiedzieli jednak, że nie wykluczają takiej możliwości.

W jakiej sukni wystąpiła Agnieszka (Szulim) Woźniak-Starak na charytatywnym Balu Fundacji TVN? Prezenterka postanowiła nie oszczędzać na kreacji. Czarna sukienka z tiulowymi falbanami projektu Oscara de la Renty to kosztu prawie 30 tys. złotych. Taką właśnie sukienkę wybrała Agnieszka (Szulim). W sprzedaży online taki model można kupić dokładnie za 26487 złotych. Trzeba przyznać, że ta kwota robi wrażenie. Jak widać na zdjęciach - było warto! Prezenterka i jej mąż-milioner wyglądali naprawdę uroczo.

ZOBACZ: Ślub Szulim i Staraka - kto złapał welon?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: