ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska. Romantyczne zdjęcia z wyjątkowego wieczoru

Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska. Romantyczne zdjęcia z wyjątkowego wieczoru

29.10.2016, godz. 19:25
Szyc je narzeczonej z ręki
Szyc je narzeczonej z ręki foto: 20PAPARA

Justyna Jeger-Nagłowska (36 l.) wie, co zrobić, by mężczyzna jadł jej z ręki. Dotąd niepokorny Borys Szyc (38 l.) nie był w stanie nawet dochować wierności, a teraz... Sami zobaczcie, jaki jest zakochany.

Borys Szyc przez lata uchodził za bawidamka, rozrabiakę i niespokojnego ducha. Wszystko zmieniło się, kiedy poznał Justynę. Uczucie, jakie wybuchło między nimi, sprawiło, że Borys znacznie spokorniał! Porzucił imprezy na rzecz domowych kapci.

Parę spotkaliśmy ostatnio na romantycznym spacerze na ulicy Francuskiej w Warszawie. Po krótkim marszu zakochani postanowili wejść do cukierni, gdzie zamówili sobie kawę i ciastka. Borys z przyjemnością zajadał się słodkościami, a szczególnie smakowały mu te, którymi karmiła go ukochana Justyna. Przy okazji para aż 40 minut przytulała się do siebie i patrzyła głęboko w oczy. A gdy w końcu się nasycili, spakowali sobie łakocie na wynos i poszli do domu.

Justyna nieraz podkreślała, że Borys jest idealnym kandydatem na męża. Ostatnio nawet wrzuciła na Instagram zdjęcie ze swoją córką, sugerując, że bardzo by chciała znów poczuć maleństwo w swoim łonie. "Czasami myślę sobie, jak to by było fajnie, gdyby moje dzieci wróciły do mojego brzucha" - napisała pod zdjęciem.

Ciekawe, co na to wszystko Borys Szyc? Od roku na salonach plotkuje się, że para zamierza się pobrać i założyć rodzinę. Kto wie, być może w przyszłym roku czeka nas ślub największego dotąd urwisa wśród rodzimych aktorów.

Zobacz także: Była partnerka Zakościelnego o seksie: jestem samowystarczalna

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: