ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Szyc przygarnął bezdomną psinę ZDJĘCIA

Szyc przygarnął bezdomną psinę ZDJĘCIA

30.11.2016, godz. 05:00
Borys Szyc, Justyna Jeger-Nagłowska_1PUBL
Borys Szyc, Justyna Jeger-Nagłowska foto:

Borys Szyc (38 l.) ma wielkie serce. Aktor adoptował psa. I nie jest to jakiś rasowy psiak za grube tysiące. To zwykły kundelek, który wałęsał się po cmentarzu. Od teraz mała Wena jest oczkiem w głowie Borysa.

Borys nie myślał o adopcji zwierzaka. Ale los słodkiej suczki tak go zasmucił, że nie mógł przejść obok niej obojętnie. Psina skradła mu serce i aktor zabrał ją pod swój dach.

"Poznajcie Wenę!!! Adoptowaliśmy pieska, który trzy miesiące błąkał się ze swoją mamą po cmentarzu. Jest kochana, grzeczna i przeszczęśliwa. Pomyślcie o czworonogach. Idzie zima, a one potrzebują ciepła i miłości" - napisał na jednym z portali społecznościowych Szyc.

I rzeczywiście, Wena to teraz najważniejszy członek rodziny. Ma wspaniałe legowisko, masę zabawek oraz pełną miskę. A i pieszczot pod dostatkiem.

Szczęśliwą rodzinkę spotkaliśmy na warszawskiej Saskiej Kępie. Aktor razem z Justyną Nagłowską (36 l.), swoją ukochaną, i małą suczką odwiedzali knajpki, byli na kawie i ciastku, robili zakupy. Od razu można było poznać, jak zadowolona jest Wena, która cały czas machała ogonem i z ufnością w oczach patrzyła na pana.

- Adopcja psa to była najlepsza decyzja. Spędzamy teraz sporo czasu na powietrzu pomimo takiej sobie aury. Jest super! - cieszy się Justyna.

Zobacz: Borys Szyc i Justyna Nagłowska. Romantyczne zdjęcia z wyjątkowego wieczoru

Źródło: RUPTLY/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: