ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Szyc WYZNAJE: Przestałem pić! Jestem gotów na dziecko

Szyc WYZNAJE: Przestałem pić! Jestem gotów na dziecko

19.07.2016, godz. 05:00
Przestałem pić! Jestem gotów na dziecko
Borys Szyc foto:

Tak, tak, Borys Szyc (38 l.) stał się dojrzałym mężczyzną. A jeszcze niedawno był lekkoduchem i imprezowiczem. Teraz przestał nadużywać alkoholu i rozrabiać, znalazł miłość i równowagę życiową u boku narzeczonej Justyny Jeger-Nagłowskiej (36 l.). Stara się również wynagrodzić minione lata córeczce Soni (11 l.). Mało tego, twierdzi, że w końcu dojrzał do bycia prawdziwym tatą!

Po latach mocno zakrapianych alkoholem aktor bije się w pierś i szczerze przyznaje do błędów przeszłości. Jak zapewnia, dwa lata temu zupełnie zmienił swoje życie. Głównym powodem była 11-letnia córka, którą zostawił zaraz po jej urodzeniu.

- Przestałem chlać, ale zrobiłem jeszcze parę innych ważnych rzeczy. Oczywiście, Sonia była najmocniejszym bodźcem do tego, żeby ogarnąć wreszcie swoje życie. Ale przez wiele lat po jej narodzeniu wciąż byłem kompletnie nieogarniętym chłopaczkiem, który płynie sobie przez życie - bije się w piersi w rozmowie z magazynem "Uroda Życia" i szczerze wyznaje: - Ja byłem wtedy niegotowy do kwadratu. Rozimprezowany i rozlatany. W wielkim uderzeniu, w momencie największego rozwoju kariery i popularności. Nie sprzyjało to byciu "fajnym tatą". Ale od samego początku poczułem z córką ogromną więź. (.) Miałem wtedy w sobie mnóstwo dziecka. Dalej zresztą je mam, ale dziś jest go chyba jednak nieco mniej.

Rzeczywiście, ostatnio Borys się uspokoił i spokorniał. Skupił się na pracy i układaniu swojego życia prywatnego, co idzie mu całkiem nieźle. Szczęście i stabilizację znalazł u boku nowej partnerki, Justyny, i wszystko wskazuje na to, że dojrzał do ponownego bycia tatą. - Myślę, że aby zostać ojcem, musisz najpierw poradzić sobie samemu z sobą - kończy odmieniony Borys.

Zobacz: Tak Borys Szyc ODPOCZYWA z narzeczoną [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: