ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Szymon Majewski będzie pisał do magazynu dla chrześcijanek!

Szymon Majewski będzie pisał do magazynu dla chrześcijanek!

15.09.2016, godz. 10:27
Szymon Majewski
foto: © AKPA

Szymon Majewski ejst znany głównie z tego, że potrafi rozśmieszać do łez. Chociaż od kilku lat nie możemy podziwiać jego żartów w telewizji, zostają inne media. Tym razem komik sprawdzi się w innej roli. Szymon będzie pisał do internetowego magazynu dla chrześcijanek!

Szymon Majewski potrafi zaskoczyć! Jak donosi pismo "Świat i Ludzie", komik będzie pisał felietony do internetowego magazynu dla pań o wartościach chrześcijańskich "For Her". Jak zapowiada Szymon, będzie poważnie i refleksyjnie. Zamierza komentować otaczającą go rzeczywistość oraz przywoływać rodzinne wspomnienia.

- Będę pisał o wszystkim, co siedzi w mojej głowie, będę wybiegał myślą i będę się cofał, będę pisał o tym co lubię, co kocham, co jest dla mnie ważne i też o tym na co zwracam uwagę. Czasem będzie lekko, czasem lekko-półśrednio, czasem refleksyjnie, zawsze jednak będzie po mojemu - czytamy na stronie "For Her". - Chciałbym, żeby to były obrazki z chwil dla mnie ważnych, pojawi się na pewno mój kochany nieżyjący dziadek Ignacy, moja nieżyjąca mama Marysia, przeszłość pomiesza się z tym co teraz - zapowiada Komik.

Zobacz: Majewski komentuje pobicie profesora w tramwaju: "To w tym kierunku idzie"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: