ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Szymon Majewski o kłótni Kaczoruk z Rozenek: "Zaprośmy egzorcystę!"

Szymon Majewski o kłótni Kaczoruk z Rozenek: "Zaprośmy egzorcystę!"

26.10.2016, godz. 12:46
Majewski znów wyśmiewa Rozenek
foto: Fotomontaż SE.pl

Nie cichnie dyskusja w mediach na temat kłótni Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem. Głos w tej sprawie zabrał także Szymon Majewski, który stwierdził, że trzeba zorganizować mediacje i zaprosić na nie... egzorcystę.

Zaostrza się spór między Renatą Kaczoruk i Kubą Wojewódzkim a Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem. Głos w tej sprawie zabiera coraz więcej gwiazd, m.in. ostatnio Kinga Rusin, która stwierdziła, że bardzo dobrze, że Wojewódzki broni swojej partnerki po ataku ze strony Rozenek i Majdana. Przypomnijmy: Wojewódzki opublikował tekst, w którym stwierdził, że Małgorzata Rozenek omal nie rozbiła małżeństwa Karoliny Ferenstein. Wściekła żona Majdana zagroziła pozwem.

Teraz do sprawy odniósł się Szymon Majewski, który napisał na Facebooku, że proponuje zorganizowanie Okrągłego Stołu Mediów. "Niech strony zasiądą razem i zaczną rozmawiać. Zaprośmy też egzorcystę, medioznawcę, psychologa, strażaka, prawnika i pielęgniarkę. Ja mogę być moderatorem".

Internauci podchwycili temat i piszą w komentarzach, że proponują urządzić galę KSW albo... walki w kisielu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: