ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Szymon Majewski wyśmiewa konflikt Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem

Szymon Majewski wyśmiewa konflikt Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem

14.10.2016, godz. 12:41
Szymon Majewski o Wojewódzkim
foto: Facebook

Szymon Majewski dodał swoje trzy grosze do konfliktu Kuby Wojewódzkiego z Małgorzatą Rozenek. Ten komentarz jest najlepszym podsumowaniem 'wojny' celebrytów?

Szymon Majewski, choć nie został obrażony przez Wojewódzkiego, postanowił skomentować ostatni wywiad showmana w Playboyu. Wojewódzki zasugerował w nim, że Małgorzata Rozenek omal nie rozbiła małżeństwa Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein. Kuba wyznał również, że nie szanuje Michała Piróga, a Karolina Korwin Piotrowska jest zawistna, bo z doświadczenia zna życie na kredyt. Z tych wszystkich osób najbardziej urażeni poczuli się Majdanowie. Radosław wprost powiedział, że Kuba jest dla niego nikim, a Małgorzata Rozenek zapowiedziała "proces roku". Obserwujący to z dystansu Majewski skomentował cały spór następującymi słowami:

- Kuba Wojewódzki kłóci się z Gosią i Radkiem Majdanami, ci grożą procesem. Już widzę transmisję w TVN, w roli sędziny Anna Maria Wesołowska a potem w Celi odwiedzi wszystkich Edward Miszczak - czytamy na profilu satyryka. W punkt?

ZOBACZ: Wojewódzki o Azja Express: "wyszedł azjatycki Big Brother... Karykatura formatu"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: