ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Szymon Majewski zazdrości sławy Dodzie?

Szymon Majewski zazdrości sławy Dodzie?

29.11.2016, godz. 10:08

Występ Dody na Gali Super Expressu przysporzył jej znów wielu fanów. Obecnie jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek w Polsce. Wiąże się to również z premierą nowej płyty zespołu Virgin zatytułowanej "Choni". Wygląda na to, że Szymon Majewski zazdrości piosenkarce popularności.

Szymon Majewski był niegdyś królem telewizji. Nietuzinkowe pomysły, innowacyjne rozwiązania i charakterystyczne poczucie humoru sprawiły, że był wyjątkową osobowością w polskich mediach. Po latach przerwy został królem TVN. Swoim autorskim programem rozśmieszał całą Polskę. Po kilku latach emisji, formuła show jednak się przejadła. Od tej pory Majewskiego nie ma w telewizji, jeśli nie liczyć kolejnych reklam pewnej sieci telefonii komórkowych. Ma audycję w radiu i występuje jako komika. Próbuje też swoich sił w Internecie, ale jest daleko w tyle za młodszymi kolegami.

Z kolei Doda niewzruszenie króluje jako jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Od 2002 roku, kiedy światło dzienne ujrzała pierwsza płyta zespołu Virgin, Doda praktycznie cały czas jest na topie. Ostatnie rozstanie z Emilem Haidarem spowodowało, że trochę zniknęła z życia publicznego, ale występ na Gali Super Expressu spowodował, że dawna sława wróciła. Na początku listopada miała miejsce premiera najnowszej płyty zespołu "Choni".

Najwyraźniej Szymon zazdrości Rabczewskiej sławy. Postanowił zamieścić złośliwy wpis na swoim Facebooku. - Doda to ma fajnie, zawsze dupka albo cycek w zanadrzu. Ten tydzień cyckiem szczujemy, w następnym dołem! Samobieżna, osobista agencja PR. Cycek and Dupka Communications - napisał w poście. - Kolejny taki suchar, że nie będę miał czym sikać cały dzień - skomentował jeden z użytkowników Facebooka. Byli jednak tacy, których ten żart bawił. - Doda ma niewiele poza wyglądem - ona z niego po prostu robi bezwzględny użytek i z bezwstydu biznes - nie jest w tym odosobniona - wtóruje Szymonowi jedna z fanek.

A Wy co sądzicie o Dodzie? Zagdzacie się z Szymonem?

Zobacz: Oskarżają Dodę o plagiat i żądają tortu w ramach przeprosin

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: