ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Szymon Majewski złapał NAJRZADSZE Pokemony! Petruzard, Pawłowicziu i Kaczander!

Szymon Majewski złapał NAJRZADSZE Pokemony! Petruzard, Pawłowicziu i Kaczander!

22.07.2016, godz. 07:09

Szał na Pokemon Go dotarł nawet do Szymona Majewskiego! On też rozpoczął polowanie na kolorowe stworki. Mało tego! Sam odnalazł najrzadsze z nich! Gdzie? Oczywiście w Sejmie!

Pokemon Go to gra, która wskrzesiła modę na Pokemony i sprawiła, że miliardy graczy na całym świecie wyszła z domów! Jej sława dotarła nawet do króla humoru Szymona Majewskiego. Szymek już kilka dni temu żartował sobie z popularnej aplikacji. - Jak się nazywa nowy projekt Antoniego Macierewicza mający na celu oczyszczenie Polski z pokemonów? - pytał internautów. - PokeMON Go! - brzmiała zabawna odpowiedź.

Jednak tym razem pobił na głowę wszystkich trenerów. Sam odkrył najrzadsze na świecie Pokemony. Okazuje się, że przebywają one... w polskim Sejmie! - Rewelacja! Jest nowa sejmowa odmiana gry z pokemonami Pokemon Sejm Go! Można chodzić w wakacje po sejmie i łapać pokeposłów! - żartuje na Facebooku Majewski. - I tak w hot spotach są do złapania pokemony psychiczne czyli pokemon Pawłowicziu , Niesiołzander, Kempozaur. Pokemony lodowe Petruzard i Szydłowag i największy że wszystkich Kaczander a także pokeposeł ognia Kukizkachu! Gońcie ich! - kpi sobie z polityków.

Tak naprawdę nasza redakcja już dwa dni temu odnalazła Pokemony w Sejmie! Szymon tylko je sklasyfikował i nadał im nazwy.

Zobacz: Te gwiazdy wyglądają jak... POKEMONY! [GALERIA]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: