ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tadla i Koziejowska zmierzyły się w BŁOCIE [ZDJĘCIA]

Tadla i Koziejowska zmierzyły się w BŁOCIE [ZDJĘCIA]

06.06.2017, godz. 21:26
Paulina Koziejowska myje samochód na VIP CROSS
Paulina Koziejowska myje samochód na VIP CROSS. foto:

Beata Tadla, prowadząca program informacyjny "24 GODZINY" w NOWA TV, oraz Paulina Koziejowska, pogodynka i prowadząca "Bywanie na Dywanie", wzięły udział w charytatywnym rajdzie VIP CROSS. Dziennikarki ścigały się samochodami terenowymi w towarzystwie m.in. Tomasza Ciachorowskiego, Łukasza Zagrobelnego, Tomasza Oświecińskiego oraz Mai Hyży.

Beata Tadla, prezenterka NOWA TV oraz Paulina Koziejowska, prowadząca programu "Bywanie na dywanie", wzięły udział w rajdzie charytatywnym VIP CROSS! Dziennikarki ścigały się samochodami terenowymi w błocie, a towarzystwa dotrzymywały im takie osoby jak m.in. Tomasz Ciachorowski, Łukasz Zagrobelny, Tomasz Oświeciński oraz Maja Hyży. Gwiazdy ścigały się po specjalnie przygotowanym torze, pełnym ekstremalnych odcinków ze stromymi wzniesieniami i błotnymi rowami. Ich zmagania będzie można obejrzeć w niedzielę 18 czerwca w relacji wprogramie "Bywanie na Dywanie" o 16:55 w NOWA TV.

Beata Tadla, ścigając się w parze z Łukaszem Zagrobelnym, zwróciła na siebie uwagę nie tylko umiejętnościami prowadzenia samochodu, ale również butami, które założyła na tę okazję. - To były najbardziej sportowe buty jakie miałam w domu - śmiała się Tadla. Co założyła na nogi? Okaże się podczas emisji relacji 18 czerwca. Dziennikarka dodała, że bardzo lubi jeździć samochodem, jednak większą frajdę czerpie z aktywności fizycznych na łonie natury.

Paulina Koziejowska również doskonale wspomina swój udział w imprezie. Najwięcej problemów sprawiło jej nie prowadzenie, a mycie samochodu po ukończeniu przejazdu. - Podczas rajdu byłam w parze z Tomkiem Ciachorowskim. Bawiliśmy się fantastycznie. Chociaż Tomek powiedział, że jak ja prowadziłam, to cieszył się, że ma zapięte pasy. Ja też trochę się bałam. Zwłaszcza w momencie jak jechałam bokiem. Miałam wrażenie że zaraz będziemy dachować. Jednak wszystko dobrze się skończyło. Jedyne co mnie przerosło to mycie samochodu. Siła wody mnie odrzuciła i przyznam, że to właśnie z tym miałam największy problem - mówiła Paulina Koziejowska.

ZOBACZ: Anna Mucha NAGO na Instagramie! [ZDJĘCIE]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: