ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tadla o pracy w NOWA TV i ślubie z Jarosławem Kretem

Tadla o pracy w NOWA TV i ślubie z Jarosławem Kretem

28.11.2016, godz. 10:21
Beata Tadla, Jarosław Kret
Beata Tadla, Jarosław Kret foto: EAST NEWS

Beata Tadla zniknęła z ekranów telewizorów na jakiś czas. Na szczęście znalazła już nową pracę i znowu możemy ją oglądać, tym razem w stacji NOWA TV. Czy ponowna stabilna sytuacja spowoduje, że prezenterka wkrótce wyjdzie za Jarosława Kreta?

Kiedy Beata Tadla straciła pracę w TVP 1, dla wielu jej fanów był to prawdziwy szok. Trochę minęło zanim znalazła nową posadę w telewizji, ale udało się. Od niedawna pracuje w stacji NOWA TV. - NOWĄ TV tworzą osoby znane z innych anten, lubiane przez widzów - zdradza w wywiadzie dla magazynu "Show". - Telewizję NOWĄ tworzą świetni dziennikarze. Bardzo ich cenię, a atmosfera pracy jest najważniejsza. No i mam 4 minuty drogi do domu - śmieje się Tadla.

Czy ponowne ustabilizowanie finansowe oznacza rychły ślub z ukochanym Jarosławem Kretem? Do tej pory dziennikarka enigmatycznie i niechętnie odpowiadała na tego typu pytania.  - Jeżeli są częste pytania na tematy prywatne, intymne, to faktycznie można mieć dość. Dlatego, gdy pada pytanie o ślub, zawsze odpowiadam, że już kilka mieliśmy - żartuje dziennikarka.

Zobacz: Kret wspiera Tadlę podczas startu 24 godziny w NOWA TV

Źródło: Michał Kozłowski
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: