ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tak Filip Chajzer będzie ŚWIĘTOWAŁ swoje urodziny

Tak Filip Chajzer będzie ŚWIĘTOWAŁ swoje urodziny

25.11.2016, godz. 05:00
Filip Chajzer o hejterach
foto: © AKPA

Filip Chajzer (32 l.) zawsze miał wysokie mniemanie o sobie. Dziennikarz "Dzień Dobry TVN" kończy dzisiaj 32 lata. W związku z tym postanowił zorganizować iście królewską imprezę. "Królewicz Pan i Władca zaprasza dworzan na dwór!" - czytamy w jego zaproszeniu.

Znajomych Filipa nie dziwi już jego dziwaczne poczucie humoru. Kiedy otrzymali od niego zaproszenie na 32. urodziny, nie za bardzo zdziwili się nawet, że nazwał ich dworzanami. "Królewicz Pan i Władca Filip Aleksander Chajzer zaprasza dworzan na dwór" - zaczął skromnie dziennikarz i pisze dalej: "To znaczy do środka, ale na dwór. Obowiązują stroje królewskie i szlacheckie. Ciżbie chłopskiej i parobkom małorolnym mówimy zdecydowane NIE. Tak - to jest impreza przebierana. Nie - strój pt. >król jest nagi< nie jest wymagany" - napisał w zaproszeniach.

Królewska biba na ponad 40 osób odbędzie się właśnie dzisiaj w jednym z modniejszych miejsc w Warszawie. To właśnie tutaj na zwykłym piasku obłożonym klepką odbędą się tańce i swawole. Goście będą pili staropolskie wyskokowe trunki i częstowali się dziczyzną. Wszystko jak na prawdziwym zamku. Król oczywiście będzie jeden i oczekuje nie lada darów od swoich dworzan.

ZOBACZ: Taniec z Gwiazdami 5: Głogowska wychwala swoją następczynię: "Sprawdzi się lepiej niż ja"

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: