ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tak Majdan obmacuje Rozenek na planie jej nowego programu

Tak Majdan obmacuje Rozenek na planie jej nowego programu

19.08.2016, godz. 09:33
Majdan maca Rozenek
foto: Fotomontaż SE/Instagram

Radek Majdan odwiedził swoją narzeczoną na planie jej nowego programu "W dobrym stylu". Piłkarz nie mógł oderwać oczu od ukochanej. Nie obyło się również bez czułych gestów. Mało tego! Do sieci trafiło zdjęcie, na którym Majdan obmacuje Rozenek w jej nowej pracy

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek to jeden z najbardziej charakterystycznych związków ostatniego sezonu. O ich miłości mówi się nie tylko ze względu na planowany ślub. Już we wrześniu będziemy mogli podziwiać ich na planie programu "Azja Express". Dodatkowo Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu zaczęła aktywne życie na portalach społecznościowych. Na Instagramie relacjonuje swoje życie prywatne i zawodowe. W jej przypadku te dwie sfery bardzo często się przenikają. To właśnie na Instagramie Perfekcyjna umieściła pierwsze zdjęcia z planu jej  nowego programu "W dobrym stylu", w którym będzie doradzać m.in., jak przygotować perfekcyjne przyjęcie, w jaki sposób odpowiednio przyjąć gości, jak udekorować mieszkanie, co należy spakować do walizki, wybierając się na wakacje oraz jak ubrać się na wieczorne spotkanie ze znajomymi.

ZOBACZ: Nowy program Rozenek - "W dobrym stylu". Kiedy premiera?

Pierwszy odcinek programu zadebiutuje na stacji TVN Style już 3 września. Ostatnio na planie "W dobrym stylu" Małgosię odwiedził Majdan. Nie mogło zabraknąć czułych gestów. Majdan został przyłapany przez ekipę programu na obmacywaniu Rozenek. Więcej zdjęć z planu programu "W dobrym stylu" umieszczamy poniżej:

I Radosław nas odwiedził na planie #wdobrymstylu @tvnstyle_official

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek (@m_rozenek) 18 Sie, 2016 o 11:17 PDT

#work #cooking #wdobrymstylu #tv #tvnstyle

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mateusz Gessler (@mateuszgessler) 18 Sie, 2016 o 12:14 PDT

Zakupy #wdobrymstylu #tvnstyle_official #malgosiarozenek #mateuszgessler

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @tvnstyle_official 17 Sie, 2016 o 12:01 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: