ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tak Małgorzata Kożuchowska DBA o formę dla Rodzinki.pl! [ZDJĘCIA]

Tak Małgorzata Kożuchowska DBA o formę dla Rodzinki.pl! [ZDJĘCIA]

28.10.2016, godz. 05:00
Dba o formę dla Rodzinki.pl
foto:

Polki chcą wyglądać tak jak ona i teraz to możliwe. "Super Express" odkrył sekret zgrabnej sylwetki, zdrowia i urody Małgorzaty Kożuchowskiej (45 l.). Gwiazda "Rodzinki.pl" regularnie funduje sobie tzw. detoks sokowy. Na kilka dni jedzenie zamienia na soki. Efekty widać gołym okiem.

Długie, zgrabne nogi, płaski brzuch i świetlista cera. Małgosia Kożuchowska zachwyca urodą nie tylko na wieczornych bankietach, ale też na co dzień. Sekret jej urody okazał się niezwykle prosty. Jak dowiedział się "Super Express", gwiazda co jakiś czas odstawia jedzenie i pije tylko zdrowe, pożywne soki owocowe i warzywne. To detoks sokowy, który trwa zwykle 10 dni. Każdego dnia gwiazda wypija pięć dużych soków, jej organizm oczyszcza się, a sylwetka poprawia. Ponoć to właśnie ta forma diety pomogła Małgosi po porodzie wrócić do kształtów sprzed ciąży. Niestety, sokowa dieta nie jest tania. Za 10 dni detoksu trzeba zapłacić 1500 zł.

Zobacz: Żartują sobie z Żydów w TVN. Czy Ada Fijał przesadziła?

I choć brak jedzenia brzmi jak wielkie poświęcenie, soki dostarczają niezbędnych organizmowi witamin i energii. Dlatego Małgosia nie traci sił do zajmowania się swoją rodziną i do pracy. A tej w najbliższym czasie nadal będzie miała sporo. Choć produkcja na razie tego nie potwierdza, mówi się, że hitowy serial "Rodzinka.pl" będzie miał kolejny, 10. już sezon, a odcinków będzie jeszcze więcej.

Źródło: mra
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: