ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tak Małgorzata Rozenek chodzi na zakupy [ZDJĘCIA]

Tak Małgorzata Rozenek chodzi na zakupy [ZDJĘCIA]

30.07.2016, godz. 05:00
Zwyczajna pani domu
foto:

Miała rację, gdy mówiła, że nie jest perfekcyjna. To prawda, Małgorzata Rozenek (38 l.) ma jednak dwa oblicza. Znana jest jako Perfekcyjna Pani Domu i elegancka gwiazda telewizji. Ale w domu pozwala sobie na bycie zwyczajną kobietą.

Piżama, kapcie i wałki na głowie - w takiej stylizacji Małgosia Rozenek ani trochę nie przypominała telewizyjnej Perfekcyjnej Pani Domu. Okazuje się, że prowadząca programy lifestylowe na co dzień jest zwyczajną kobietą. Spotkaliśmy ją ostatnio pod jej domem, kiedy odbierała paczkę od taksówkarza, i faktycznie trudno było uwierzyć, że to ona.

- Uważam, że każda kobieta powinna pozwolić sobie na to, by zachować wolność w wyborze ubioru i tego, co chce - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Małgosia. - Ja mam dni, kiedy w dresach i adidasach czuję się najlepiej, ale mam też dni, kiedy zakładam kozaki za kolano i krótką mini, bo właśnie w tym czuję się dobrze. To, co mi się najbardziej podoba w byciu kobietą, to to, że można się tak... wszechstronnie ubierać - dodała.

I właśnie kilka godzin później zamieniła papiloty i dres na styl "perefekcyjnej" i tak zaprezentowała się na ulicy już całkowicie odmieniona...

ZOBACZ: Dominika Figurska: "Kiedy nie jestem w ciąży, myślę sobie - tracę czas"

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: