ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tak się rusza nowy Spider-Man! Tom Holland chwali się akrobacjami! [WIDEO]

Tak się rusza nowy Spider-Man! Tom Holland chwali się akrobacjami! [WIDEO]

30.08.2016, godz. 10:28
Tom Holland jako Spider-Man
foto: Tom Holland/Instagram

Trwają zdjęcia do filmu "Spider-Man: Homecoming". Nowa historia losów ścianołaza pojawi się w kinach w przyszłym roku. W roli głównej wystąpi młody aktor Tom Holland. Chłopak zawstydził większość hollywoodzkich aktorów. Okazuje się, że ma umiejętności akrobatyczne, których nie powstydziłby się prawdziwy bohater komiksów! Zobacz niesamowite nagranie!

"Spider-Man: Homecoming" po raz trzeci pokaże nam historię jednego z najsłynniejszych bohaterów komiksów Marvela. Tym razem w rolę główną wcieli się Tom Holland, którego mogliśmy już podziwiać w tej kreacji w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów". Okazuje się, że młody aktor może pochwalić się akrobatycznymi umiejętnościami! Większość aktorów w Hollywood korzysta z dublerów i kaskaderów w trudnych scenach.

W przypadku Spider-Mana sprawa jest prosta, bo kaskader nie musi być nawet podobny. W końcu bohater ma na sobie całościowy strój. Jednak wygląda na to, że Holland zdecydował się sam wykonać większość niebezpiecznych scen. Uczy się choreografii pod okiem trenera. Na Instagramie aktora pojawiło się nagranie z próby. Widzimy jak Holland wykonuje zjawiskowe salto, po czym ląduje w pozie charakterystycznej dla pajęczego herosa.

@chrishemsworth and @bobbydazzler84 beat that!

Film zamieszczony przez użytkownika (@tomholland2013) 27 Sie, 2016 o 6:16 PDT

Jak Wam się podobają umiejętności Hollanda? Myślicie, że będzie najlepszym Spider-Manem?

Zobacz: Zobacz, co Thor robi w życiu codziennym! Śmieszny paradokument od Marvela!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: