ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Tak wyprowadza się ośmioraczki (ZDJĘCIA)

Tak wyprowadza się ośmioraczki (ZDJĘCIA)

14.01.2010, godz. 12:51
Nadya Suleman
foto: Brak agencji
Zapatrzona w Angelinę Jolie Nadya Suleman (35 l.) postanowiła mieć mnóstwo dzieci. O jej marzeniach świat dowiedział się, gdy urodziła ośmioraczki. W tym czasie była już bezrobotną i samotną matką sześciorga maluchów.

Ośmioraczki - podobnie jak pozostałe dzieci Suleman - poczęły się w wyniku zapłodnienia in vitro. To cud, że w ogóle wszystkie urodziły się żywe. Był to w USA drugi taki przypadek.

Dziś ośmioraczki mają już rok, a w życiu Nadii zwanej oktomamą (oprócz tego, że ma więcej dzieci) wiele się zmieniło. Choć nadal jest samotna, to dzięki dzieciom stała się znana. A to przynosi już konkretne dochody.

Patrz też: Angelina pomoże ośmioraczkom

Trudno być mamą tylu pociech. Kłopotliwe są zwłaszcza spacery, bo w tym wypadku standardowe wózki są zdecydowanie niewystarczające. Nadya ma dwa wózki, każdy może pomieścić czworo dzieci. Jeśli chciałaby zabrać ze sobą jeszcze starsze potomstwo, bez pomocy kogoś trzeciego się nie obejdzie.

Jednak wciąż pozostaje pytanie, czy Nadya decydując się na kolejne zapłodnienia in vitro kierowała się miłością do dzieci czy też po prostu ma kłopoty z percepcją rzeczywistości.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: