ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tamara Arciuch pokazała się na imprezie dla celebrytów. Widać już ciążowy brzuszek?

Tamara Arciuch pokazała się na imprezie dla celebrytów. Widać już ciążowy brzuszek?

05.08.2016, godz. 09:39
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch foto:

Tamara Arciuch pojawiła się publicznie - na prezentacji najnowszej kolekcji marki Simple. Czy widać już ciążowy brzuszek gwiazdy? Zobaczcie sami!

Tamara Arciuch w wieku 41 lat zostanie mamą! Gwiazda jest w ciąży i już nie ukrywa brzuszka. Właśnie pokazała się publicznie i chętnie pozowała do zdjęć. Wszystko to na pokazie najnowszej kolekcji marki Simple. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii - widać już ciążowy brzuszek? Jest to trzecia ciąża aktorki i wygląda na to, że gwiazda znosi ją bardzo dobrze. Wygląda wspaniale! Czarny kolor podkreśla smukłą figurę aktorki, która wcale nie wygląda na ciężarną! Arciuch ciągle się uśmiechała - nie dało się ukryć, jaka jest szczęśliwa!

Przypominamy, że życiowym partnerem Tamary Arciuch jest Bartek Kasprzykowski, z którym ma już syna. Wcześniej Arciuch była związana z Bernardem Szycem (z którym rozwiodła się), z nim również ma synka. Z Kasprzykowskim nie ma ślubu, ale widać, że tworzą bardzo szczęśliwy związek.

Arciuch jest kolejną gwiazdą, która urodzi po 40. Ostatnio tatą został Piotr Kraśko, Natalia Kukulska również zdradziła, że jest w ciąży.

Zobacz: Szulim zarobi 600 000 zł

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: