ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Tamara Arciuch urodziła! Aktorka dziękuje za wsparcie

Tamara Arciuch urodziła! Aktorka dziękuje za wsparcie

30.11.2016, godz. 12:26
Tamara Arciuch urodziła
foto: © AKPA

Tamara Arciuch urodziła! 41-letnia aktorka po raz trzeci została mamą. Arciuch i Kasprzykowski tuż po porodzi umieścili na Instagramie piękne podziękowania za wsparcie.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski po raz drugi zostali rodzicami. Aktorka poinformowała na Instagramie, że właśnie urodziła. Jakiej płci jest dziecko znanej aktorskiej pary? Arciuch i Kasprzykowski mają już synka, a teraz do kompletu będą rodzicami córeczki. Dodajmy, że jest to trzecie dziecko aktorki, która ma jeszcze syna z pierwszego małżeństwa z Bernardem Szycem.

Tamara Arciuch urodziła i dziękuje za wsparcie

Dobrą nowiną aktorka podzieliła się z fanami na Instagramie. Okazuje się, że córka Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego przyszła na świat pod koniec listopada. W najbliższych miesiącach para chce skupić się na opiece nad dzieckiem.

- Kilka dni temu zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami zdrowej córeczki. Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym wyjątkowym czasie, szczególnie personelowi medycznemu za profesjonalną opiekę i dyskrecję. Dziękujemy dziennikarzom i fotografom za okazanie szacunku dla naszej prywatności. Przyjaciołom i najbliższej rodzinie za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Przez kilka następnych tygodni będziemy spędzać czas z rodziną a zbliżające się święta są doskonałą okazję na wyciszenie się, refleksję i radość w gronie najbliższym, czego Wam z całego serca życzymy - czytamy na Instagramie Tamary Arciuch.

Gratulujemy!

ZOBACZ: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży ofiarą hejterów! Życzą śmierci jej dziecku

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: