ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy TANIEC Z GWIAZDAMI 2014: Karolina Szostak: Chudnę w tańcu

TANIEC Z GWIAZDAMI 2014: Karolina Szostak: Chudnę w tańcu

25.02.2014, godz. 02:00
Karolina Szostak: Chudnę w tańcu
foto:

Karolina Szostak (40 l.) trenuje w pocie czoła do "Tańca z gwiazdami". Śliczna prezenterka Polsatu cieszy się nie tylko z udziału w show, ale przede wszystkim z tego, że dzięki ćwiczeniom schudła. Pozbyła się 5 zbędnych kilogramów. A to dopiero początek jej przygody z tańcem.

Szostak nieraz wspominała, że próbuje różnych diet, aby pozbyć się nadmiaru ciałka. Niestety nie trafiła na taką, która spełniłaby jej oczekiwania. Dopiero gdy zaczęła ostro trenować do polsatowskiego show, jej waga spadła.

- Bardzo się cieszę, że schudłam i będzie jeszcze lepiej - mówi podekscytowana Karolina w rozmowie z "Super Expressem".

Przeczytaj: Karolina Szostak pokaże swoje walory w "Tańcu z gwiazdami"

Szostak daje z siebie wszystko na parkiecie. Ostre ćwiczenia, pot i łzy, to wszystko przynosi upragniony efekt. Szostak straciła już ponad 5 kilogramów. A przecież przed prezenterką jeszcze mnóstwo godzin treningów i występów na żywo. - Mam nadzieję pobić rekord Oliviera Janiaka, który tańcząc, schudł 13 kilogramów - zapowiada.

Im dłużej Karolina zostanie w programie, tym więcej kilogramów zgubi. O ich występy na pewno zadba jej taneczny partner Andrej Mosejcuk (31 l.). To on mobilizuje gwiazdę do coraz większego wysiłku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: