ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Pierwszy odcinek TANIEC Z GWIAZDAMI 2014. Kto odpadł na samym początku?

Pierwszy odcinek TANIEC Z GWIAZDAMI 2014. Kto odpadł na samym początku?

27.02.2014, godz. 16:15
Malgorzata Rozenek
foto: Super Express

Te gwiazdy miały pojawić się w edycji Tańca z Gwiazdami na Polsacie. Odpadły jednak jeszcze przed pierwszym odcinkiem! Którzy celebryci mieli pląsać na parkiecie wśród gwiazd, ale z różnych powodów zrezygnowali lub po prostu nie zaproszono ich do współpracy?

Małgorzata Rozenek

Dopóki nie pojawiła się informacja o tym, że Taniec z Gwiazdami zostanie przeniesiony do ramówki Polsatu, chodziły słuchy, że w programie miała zatańczyć m.in. Małgorzata Rozenek! Zamiast Małgosi, w tegorocznej edycji Tańca z Gwiazdami, pojawi się jej były luby Jacek Rozenek! Ciekawe, dlaczego producenci nie chcieli Perfekcyjnej Pani Domu w programie?

Maciek Musiał

Druga gwiazda to Maciek Musiał! Młody celebryta nie zatańczy w Tańcu z Gwiazdami, bo... zabroniła mu mama! Mimo że Maciek jest pełnoletni, to jego mama sprawuje pieczę nad pieniędzmi, wypłacając Maćkowi tylko potrzebne kieszonkowe.

- W tej edycji Maciej raczej nie weźmie udziału - mówiła mama Musiała - Nie będzie tańczył. A dlaczego? To już nasza tajemnica - dodała.

Katarzyna Dowbor

Również Katarzyna Dowbor stara się wymigać. Jest w o tyle niezręcznej sytuacji, że dopiero co została przygarnięta przez Ninę Terentiew, która uratowała ją od bezrobocia i dała własny program. Dowbor przekonuje ją w Fakcie, że jest za stara, by ludzie chcieli ją oglądać.
W moim wieku takie pląsy? To nie te lata - mówi. Zostawiam to dla młodszych i będę im wiernie kibicować. Jak mi ktoś zaproponuje to będę myśleć, bo rozważam każdą propozycję. Ale ja się tam nie widzę.

Katarzyna Dowbor z dużą niechęcią podchodziła do udziału w Tańcu z Gwiazdami. Za wszelką cenę starała się wymigać. Dowbor w rozmowie z Faktem mówiła, że jest za stara, by ludzie chcieli ją oglądać.

- W moim wieku takie pląsy? To nie te lata - mówiła Dowbor - Zostawiam to dla młodszych i będę im wiernie kibicować. Jak mi ktoś zaproponuje to będę myśleć, bo rozważam każdą propozycję. Ale ja się tam nie widzę.

Marta Grycan

Tak, tak! Grycanka także miała pojawić się na parkiecie Tańca z Gwiazdami, a jednak nie będzie nam dane zobaczyć pląsającej Marty! Żałujecie?

Anna Starmach

Kolejną gwiazdą, która według nieoficjalnych informacji, miała pojawić się na parkiecie Tańca z Gwiazdami była Anna Starmach, jurorka programu Master Chef na antenie TVnN-u. Ania najwyraźniej, tak jak Rozenek trzyma się kurczowo TVN-u i dla Polsatu tańczyć nie będzie.

Zobacz: Taniec z gwiazdami. Joanna Moro i Rafał Maserak ostro trenują

Julia Rosnowska

Julia Rosnowska z serialu "Julia" była czwartą najczęściej wymienianą gwiazdą, która miała pojawić się w Tańcu z Gwiazdami. A jednak Rosnowskiej także nie zobaczymy.

A może Szulim?

O kolejnych gwiazdach i plotkach dotyczących ich udziału w Tańcu z Gwiazdami nigdzie nie słyszliśmy, ale zastanawiamy się, jak na parkiecie zaprezentowałaby się np. Agnieszka Szulim, która bardzo przeżywała fakt, że TzG przechodzi do Polsatu:

- Bardzo mocno wyeksploatowany format, ale widać było, że ma cały czas potencjał i ten pas medialny też chyba to pokazywał - to że wszystkie media, które zajmują się show-biznesem już wybierały prowadzących, tańczących i tak dalej. To pokazywało, że program po przerwie wciąż ma potencjał i może być chętnie oglądany. No trudno, ja bardzo żałuję - powiedziała dla AfterParty.pl Agnieszka.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: