ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Taniec z gwiazdami 2014 - zapis relacji NA ŻYWO. Odpadła Szostak

Taniec z gwiazdami 2014 - zapis relacji NA ŻYWO. Odpadła Szostak

29.03.2014, godz. 07:35
Karolina Szostak odpadla
foto: Facebook

Za nami już kolejny odcinek tanecznego show „Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars”! Było pełno emocji i ciepłych słów od jurorów, dla tych, którzy do tej pory dostawali same nagany. Najlepsza okazała się Natalia Siwiec, co wywołało niemałe zaskoczenie. Z programem pożegnała się natomiast Karolina Szostak.

TANIEC Z GWIAZDAMI odcinek 4 w Polsacie zapis relacji na żywo poniżej Nie przegap: Kto WYGRA Taniec z Gwiazdami 2014? GŁOSUJ!

Kto zachwycił jurorów, kto dostał od nich po uszach, a kto pożegnał się z programem. Wszystkie informacje i najnowsze wiadomości z parkietu „Tańca z gwiazdami” tylko na SE.pl!

Kto zachwyci trenerów, a kto odpadnie z programu? "Taniec z gwiazdami" odcinek 4!

NIE PRZEGAP: Wszystko o Tańcu z gwiazdami

Za nami kolejny odcinek tanecznego show. Najlepsza okazał się Natalia Siwiec, która oczarowała jurorów gracją i wyczuciem rytmu! Takiej zmiany nikt się nie spodziewał, a Natalia dostała aż dwie 10 i zebrała najwyższe noty w odcinku! Widać, że wcześniejszą krytykę Siwiec wzięła sobie do serca i na treningach nie próżnowała. Czy teraz to ona będzie faworytką?

Ostatni taniec w tej edycji show należał do Karoliny Szostak. To ona odpadła z programu. Niestety zebrała najmniej punktów i nawet głosy widzów nie uratowały Karoliny przed odejściem z programu.

ZOBACZ: Taniec z gwiazdami: NAGA Klaudia Halejcio ze łzami w oczach! Co się stało? ZDJĘCIA

"Taniec z gwiazdami" odcinek 4. Oto co się działo!

Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz prezentowali ię wspaniale, on w czerwonej marynarce, a ona w pieknej, granatowej kreacji.

Swój taneczny talent zaprezentowali: Aneta Zając, Piotr Gruszka, Joanna Moro, Rafał Brzozowski, Klaudia Halejcio, Karolina Szostak, Dawid Kwiatkowski, Natalia Siwiec i Jacek Rozenek. Tańczyć w rytm swoich ulubionych piosenek.

 

Karolina Szostak i Andrej Mosejscuk

Tango to płomienny i pełen namiętności taniec. Czy te uczycia przekazali swoim występem Karolina i Andrej? Co na ich taniec powiedziało jury? Jako pierwszy oceniał Michał Malitowski: "Podobały mi się dwie figury. Dałaś sie ponieść, czułaś ten zew wolności. Pamiętaj, ciało puszczone raz puszcza się cały czas!" zakończył juror. Beata Tyszkiewicz dodała "Zawsze zwyciężą ten kto tańczy tango". A jak występ podsumowała Iwona Pavlovic: "Był impuls od Andreja. Ale u Ciebie nie chodziła głowa. Głowa ma robić tak, aż fryzura ma się popsuć!". Andrzej Grabowski był łagodniejszy "Zatańczyła pani bardzo wporządku. Mi się podobało" zakończył. Oceny były nastepujące: Grabowski 8, Pavlovic 2, Tyszkiewicz 8, Malitowski 5. Co dało 23 punkty.

 

Piotr Gruszka i Nina Tyrka

Piotr wprost jak prawdziwy tancerz potrafi wirowac w tańcu, podnosił partnerkę jakby był zawodowcem! Andrzej Grabowski chwali Gruszkę: "Podziwiam pana za to, że pan mając figurę która nie jest typowo taneczna, radzi sobie i tańczy pan coraz lepiej". Głos zabrał też Michał Malitowski: "Jesteś na brązowym poziomie, ale pewnie sięgniesz po złoto" widać, że taniec Piotra mu się podobał. Nam też! Jakie były noty jurorów? Grabowski 8, Pavlović 7, Tyszkiewicz 10, Malitowski 6, razem 31 punktów!

 

Joanna Moro i Rafał Maserak

Joanna pokazała, że potrafi ruszac biodrami jak prawdziwa tancerka! Widownia była zachwycona, maskotki wprost zasypały parę! Rafał miał strój... moro, a Joanna kreację odsłaniającą jej zgrabne nogi. Beata Tyszkiewicz "Widziałam dwa tańce, nie połączyły mi się ", ale Joanna starała się bronić "Chciałam by Rafał za mną poszedł". Pavlovic pochwaliła "Tańczysz tak świetnie! Brawa!" Ale znalazło sie i jakieś ale... "Ale za duża ekspresja w twarzy, za mocno i niepotrzebnie. Ale chyba będzie sreberko". Noty: Grabowski 9, Pavlovic 8, Tyszkiewicz 9, Malitowski 8, w sumie to 34 punkty. Głogowska stwierdza: "Może Joasia Moro nie śpiewa jak Anna German, ale Anna German nie tańczy jak Joasia Moro".

 

Rafał Brzozowski i Iza Janachowska

Rafała zatańczył sambę do własnego utworu"Tak blisko". Taniec zakończony został efektownym podnoszeniem, Rafała pokazał klasę! Beata Tyszkiewicz: "Takie postępy pan zrobił, nawet postęp w stosunku do próby". Michał Malitowski: "Było blisko, ale jednak trochę dalej do istoty samby. W Twoim ciele musi tak chodzić, żeby Polsat zastanawił sie czy to nadawć po 23" radzi Rafałowi. No, no co za propozycje i zachęty od jurora! Punktacja: Grabowski 9, Pavlovic 7, Tyszkiewicz 9, Malitowski 6. Razem 31.

 

http://cdn4.se.smcloud.net/t/photos/284547/zajawka-taniec-z-gwiazdami-2.jpg

 

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Rumba do piosenki z filmu "Pocahontas". Tomasz sprawił, że Klaudia była... w górze! Co na ich występ powiedzieli jurorzy? "Zrobiło się słodko, tak uroczo" zachwyca się Pavlovic i dodaje "Czujesz muzykę Klaudio!". Andrzej Grabowski: "Pani Klaudio, rumba to taniec zmysłowy i to było zmysłowe. Pani posiada piękno! A to ważne i miło się na panią tańczącą patrzy. A ja nigdy z panią nie zatańczę, bo bym szpecił" zaznacza. A oto oceny jurorów: Grabowski 10, Pavlovic 8, Tyszkiewicz 10, Malitowski 7. Świetnie, łącznie 35 punktów!

 

Aneta Zając i Stefano Terrazzino

Aneta i Stefano zaprezentowali się w rytmach z musicalu "Grease". Beata Tyszkiewicz "Nie chciałaby by państwo skończyli tańczyć!". Michał Malitowski dodał "Jesteś najbardziej subtelną i tajemnicza kobietą w programie. Bardzo mnie to pociąga. Ale czekam na moment aż wybuchniesz!". Za kulisami Aneta zdradziła, że... kocha Stefano! A oto noty Grabowski 9, Pavlovic 5, Tyszkiewicz 9, Malitowski 7, czyli równo 30 punktów!

 

Dawid Kwiatkowski i Janja Lesa

W zeszłym tygodniu Dawid zachwycił, tym razem także było wspaniale. "Tańczycie z lekkośći" zachwyca się Ibisz. Pavlovic stwierdza zachwycona "Cholero jedna, prosze państwa nie można mu się oprzeć! W niebie aniołowie będą wiedzieli co z Tobą robić". Andrzej Grabiwski jednak jest ostrzejszy "Oj Dawidzie, oj Dawidzie rumba coś Ci słabo idzie. Wolałem pana w innych tańcach". Ale może mimo to noty nie były takie srogie. Grabowski 8, Pavlovic 9, Tyszkiewicz 10, Malitowski 7 i dodaje "Mniej Facebooka, więcej tańca". Razem daje to 34 punkty.

 

Natalia Siwiec i Jan Kliment

Tym razem Natalia pokazała się z lepszej strony i zdobyła uznanie jurorów. Zaczął Michał Malitowski "Taniec to nie jest zoo, a tancerze nie małpy i nie trzeba ich tresować. Dziś zrobiłaś olbrzymi postęp! Jestem w szoku, zrobiłaś kawał dobrej roboty. Pozwolę sobie dać pierwszą 10! Słowo". Iwona "Jest tak duża róznica, że wiem noty będa dobre". A Grabowski dodaje ze śmiechem "Natka tańczy dość nieskładnie, stawia nogi gdzie popadnie" żartuje wierszykiem nawiązując do poprzednich występów. Noty rewelacyjne Grabowski 9, Pavlovic 7, Tyszkiewicz 10, Malitowski jak obiecał tak zrobił 10! Co dało 36 punktów. Świetna nota! najlepsza w tym odcinku!

 

Jacek Rozenek i Magda Soszyńska-Michno

Jak wypadł Jacek? Zaczeła dama kina Beata Tyszkiewicz "Kobieta ma z pana osłonę i przyjemność w tańcu" Grabowski opowiedział anegdotę "Panie Jacku pan może być tancerzem" stwierdził krótko. A co na to Pavlovic "Jacku czy Ty się z Natalią zamieniłeś na nogi? Jacku te nóżki wcale rytmu nie wystukiwały" Oj, to nie brzmi dobrze. Oceny jury Grabowski 8, Pavlovic 4, Tyszkiewicz 8, Malitowski. Razem 26 punktów. "Brońcie tej pary niczym Częstochowy" stwierdziła Ania  Głogowska i zachęcała do głosów.

Po występach wszystkich par sytuacja przedstawiała się następująco: prowadziła Natalia Siwiec i Jan Kliment, drudzy byliKlaudia Halejci i Tomasz Barański, a za nimi Joanna Moro i Rafał Maserak.

 

Po przerwie na scenie pojawiła się Katie Melua, ale nie tańczyła a śpiewała! Oczywiście swój największy przebój "Nine Million Bicycles".

Linie sms-owe zostały zamknięte! Czas na wyniki. Kto najbardziej zachwycił tego wieczoru, a kto odpadłi... Czekalismy w napięciu!

Oni przechodzą dalej: Klaudia Halejcio, Piotr Gruszka, Joanna Moro, Natalia Siwiec, Rafał Brzozowski, Dawid Kwiatkowski, Aneta Zając i Jacek Rozenek

ODPADŁA: Karolina Szostak wraz z partnerem Andrejem Mosejscuk. Wszyscy żegnają ich gorącymi brawami!

 

http://cdn9.se.smcloud.net/t/photos/281510/karolina-szostak-i-andrej-mosejcuk-18410117.jpg

 

 


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: