ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy TANIEC Z GWIAZDAMI 2014, odcinek 5 Ale się działo! Zapis relacji

TANIEC Z GWIAZDAMI 2014, odcinek 5 Ale się działo! Zapis relacji

05.04.2014, godz. 10:12
Taniec z gwiazdami jurorzy
foto: AKPA

„Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars” odcinek 5 za nami! Z programem pożegnała się NATALIA SIWIEC. To wielkie zaskoczenie, po tym jak w zeszłym tygodniu zebrała najlepsze noty i same pochwały. Żałujecie, że Siwiec już dla nas nie zatańczy?

TANIEC Z GWIAZDAMI odcinek 5 w Polsacie, zapis relacji na żywo poniżej! Najwyżej najświeższe wiadomości.

Nie przegap: Kto WYGRA Taniec z Gwiazdami 2014? GŁOSUJ!

Polub Se.pl na Facebooku

Za nami kolejny odcinek tanecznego show "Taniec z gwiazdami". ODPADŁA NATALIA SIWIEC! W programie zostają i nadal będą nas zachwycać: Aneta Zając, Klaudia Halejcio, Dawid Kwiatkowski, Jacek Rozenek, Joanna Moro, Rafał Brzozowski i Piotr Gruszka.

ODPADŁA NATALIA SIWIEC I JAN KLIMENT!!!!!!

http://cdn23.se.smcloud.net/t/photos/286216/natalia-siwiec-i-jan-kliment.jpg

Wieczór uświetnił występ zespołu BRACIA, czyli braci Cugowskich. Zaśpiewali swój przebój "Po drugiej stronie chmur". Na zakończenie wielki, włoski przebój "Volare" śpiewał... Stefano Terrazzino!

Co się działo, zapis relacji 5 odcinka:

Rafał Brzozowski i Iza Janachowska

Zatańczyli quickstep. Było rytmicznie i energicznie, czy spodobało się jury? Spodobało się Ibiszowi: "Podobało mi się zwolnione tempo!". Pavlovic była nieco niezadowolona: "Tancerz powininen tańczyć tak jakby śpiewał, ale u Ciebie było troche fałszu. W quickstepie nogi powinny być takie szmaciane, a Twoje są silne". "Panie Rafale, każdy jest dziś coraz lepszy, Pan również" wyznał Grabowski i dodał: "Nie jestem specjalistą w dziedzinie tańca, w każdym razie to co pokazaliście było ładne, piękne i zachwycające". Noty Grabowski 9, Pavlovic 8, Tyszkiewicz 9, Malitowski 8. Razem 34.

Joanna Moro i Rafał Maserak

Zatańczyli foxtrota. Czy urok i romantyzm tańca doceniło jury? Ibiszowi się podobało: "Jak zawsze pieknie. Seksu było tyle co klepek na naszym parkiecie".

Zaczęła Ivona: "Bardzo mi się podobało, że uważnie prowadziłaś nogi. Udało się!". Tyszkiewicz: "Mawiają, ze foxtrot to najpiękniejszy i najtrudniejszy spacer świata. Bardzo ładnie spacerowaliście, do pozazdroszczenia" wyznała zachwycona. Widać, że taniec bardzo podobał się jury. Noty Grabowski 10, Pavlovic 9, Tyszkiewicz 10, Malitowski 9. Razem 38.

Piotr Gruszka i Nina Tyrka

Zatańczyli pasodoble. Czy poczuli gorący powiew Hiszpanii i zaczarowali jury?

Ibisz był zachwycony tańcem pary: "Wręcz filmowa historia! Wziąłeś byka za rogi". Malitowski srogo: "Troche to śmiesznie wyszło, zamiast desperado była desperacja. Miałem wrażenie, że byk Cię pokonuje". Grabowski: "Czułem dreszcze jak tańczyliście, jestem zachwycony tą opowieścią którą zaprezentowaliście. To co Pan robi jest coraz lepsze. Napisałem nawet wierszyk: Z siatki wypadła gruszka i na swych długich nóżkach tańczy z lekkością puszka, a porusza się jak muszka" rymował. Noty Grabowski 8, Pavlovic 2, Tyszkiewicz 8, Malitowski 5. Razem 23.

Aneta Zając i Stefano Terrazzino

Zatańczyli rumbę. Ciekawe jak wypadli? Aneta wyglądała bardzo kusząco, czy oczarowała jury? "Aneto, było tak romantycznie, tak zwiewnie. Gratuluje" wyznał Ibisz. Malitowski: "Nie pokazujesz seksualności rumby, ale erotyzm i sensualność. Brawo, brawo". Andrzej Grabowski był zachwycony: "Do tej pory myslałem, ze rumba to nieciekawy taniec". Ivona dorzuciła: "Byłaś perfekcyjna Aneto! Wielkie brawa. Cudnie. Stefano, co Ty jej zrobiłeś?!". Noty Grabowski 10, Pavlovic 10, Tyszkiewicz 10, Malitowski 10. Razem 40! PO RAZ PIERWSZY 40 PUNKTÓW!

Jacek Rozenek i Magda Soszyńska-Michno

Zatańczyli foxtrota. Przekonają do siebie jury? Na parkiecie wyglądali bardzo elegancko! "Lekko z gracją" mówił Ibisz.

Pierwsza opinia jury należała do Grabowskiego: "Bardzo pięknie Państwo zatańczyliście. W tańcu każda para toczy dziś jakąś opowieść. Pan zrobił bardzo duże postępy od początku".

"Pan ma bardzo ujmujący wdzięk, a to dziś żadkość. Bardzo ładnie" zachwycała się Beata Tyszkiewicz. Ivona: "A Ty badzo dziś romantycznie, wykwintnie i subtelnie" chwali Rozenka. Noty Grabowski 9, Pavlovic 7, Tyszkiewicz 9, Malitowski 8. Razem 33.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Zatańczyli tango. Był ogień? Co tu się działo, Klaudia weszła na stół!

Taniec pełen namiętności jury oceniło bardzo dobrze. Para zbierała maskotki od fanów, widać było, że się podobało! Pavlovic: "To było takie, że się zawstydziłam!

Oj Klaudio, która to godzina? Byłaś ponętna, pociągająca, jak czerwone wino, które bym nie delektowała się, ale wypiła jednym haustem! Ona jest tak apetyczna!". Malitowskli: "Jestś czarnym koniem tej edycji. Brawo! Partnerujesz Tomkowi, ale nie wstydzisz się swojego ja. Bardzo mi się podobało. Duże brawa!". Grabowski: "Było wspaniale, a panu Tomkowi gratuluję wyjęcia obcasa ze spódnicy w trakcie tańca" żartuje. Noty Grabowski 10 , Pavlovic 9, Tyszkiewicz 10, Malitowski 9. Razem 38.

Dawid Kwiatkowski i Janja Lesa

Zatańczyli jive'a. Co za kroki i podskoki, Dawid czuł rytm! Czy jego taniec spodobał się jury? "Tańczycie z taką lekkością" zachwycał się Ibisz. A Malitowski dodał: "Po ostatnim tygodniu miałem tyle heat'ów od twoich fanek, ze masakra! Ale.... siedź sobie na tym Facebooku obyś tylko tak tańczył. Ty bracie robisz wszystko! Czujesz ten taniec". Grabowski: "Z odcinka na odcinek było gorzej, ale teraz wrócił Pan do formy. Pan twarzą w tych tańcach zawsze robi to samo. A to są inne tańce, taka moja rada" lekko ganił Dawida aktor. Noty Grabowski 8, Pavlovic 7, Tyszkiewicz 10, Malitowski 8. Razem 33.

Natalia Siwiec i Jan Kliment

Zatańczyli walca angielskiego. Czy Natalia pokazała się jako romantyczka? Natalia Siwiec pięknie wyglądała w długiej, błękitnej sukni. "Patrzę na Ciebie z przyjemnością" mówił Ibisz.

Pierwsza opinia po tańcu, zaczął Michał Malitowski: "Natalia okazuje się, że jesteś angielską damą! Brawo". Ivona Pavlovic "Dziś Natalio Twoje ciało drga w kierunku żeby tańczyć". "Nabieram powera jeśli mnie ktoś chwali" skromnie mówi Natalia.

"Jak  na popsutą lalkę to nieźle pani nawywijała" żartowała Beata Tyszkiewicz i chwali Natalię za charytatywne malowanie pisanek. "Ta bajeczka, którą tu pokazliście bardzo mi się podobała. Tylko niegodziwiec nie głosuje na Natalię Siwiec" rymował Andrzej Grabowski. Noty Grabowski 9, Pavlovic 5, Tyszkiewicz 9, Malitowski 7. Razem 30.

 

http://cdn12.se.smcloud.net/t/photos/283258/taniec-z-gwiazdami-w-polsacie-fakty-zza-kulis-zobacz-galerie.JPG

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: