ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Taniec z Gwiazdami 6. Oto nowi tancerze!

Taniec z Gwiazdami 6. Oto nowi tancerze!

25.08.2016, godz. 08:59
Taniec z gwiazdami
foto: Polsat

Już 2. września na antenie Polsatu zobaczymy 6. edycję "Tańca z Gwiazdami". Kto tym razem powalczy o kryształową kulę? W programie pojawi się nowa para - Wojtek i Urszula. Zobaczcie ich zdjęcia z treningu.

Już 2. września na antenie Polsatu zobaczymy 1. odcinek 6. edycji "Tańca z Gwiazdami". Kto tym razem powalczy o kryształową kulę? Okazuje się, że na parkiecie pojawi się nowa para. Wszyscy znacie jego starszego brata Jacka, który w wiosennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wygrał show z Anną Karczmarczyk. Teraz czas na Wojtka, który zadebiutuje w programie. Tancerz, którego poza parkietem, najbardziej interesuje piłka nożna, wystąpi w parze z aktorką, która w wieku 6 lat zagrała w filmie u Krzysztofa Zanussiego.

Urszula Dębska, od 2008 roku gra Sabinę w serialu Polsatu „Pierwsza miłość”. Poza tym nie boi się chyba żadnych wyzwań: jeździ na nartach, na łyżwach, rolkach, wrotkach. Pływa, żegluje, nurkuje. Jak sama mówi „lubi się sprawdzać na nieznanym gruncie”, nic więc dziwnego, że  nad propozycją wzięcia udziału w „Tańcu z Gwiazdami” długo się nie zastanawiała.

Zobacz: Kulisy wypadku Steczkowskiej- kierowca miał ZABRANE prawo jazdy!

Zobaczcie ich zdjęcia z sali treningowej.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: