ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Taniec z Gwiazdami. Dlaczego Iwona Cichosz nie słyszy?

Taniec z Gwiazdami. Dlaczego Iwona Cichosz nie słyszy?

03.03.2017, godz. 12:21
Iwona Cichosz, Stefano Terrazzino
foto: Instagram

Iwona Cichosz od urodzenia nie słyszy, a mimo to zdecydowała się na udział w Tańcu z Gwiazdami 2017. W programie partneruje jej Stefano Terrazzino. Zobacz, jak bez słów komunikują się podczas prób i czy jej ograniczenie nie przeszkadza jej w tańcu. Pierwszy odcinek show już dziś 3. marca o godzinie 20.05 w Polsacie.

Paulina Koziejowska pojawiła się podczas próby przed pierwszym odcinkiem Tańca z Gwiazdami 2017, który swoją premierę będzie miał w piątek 3. marca. Okazuje się, że ograniczenie Iwony w niczym nie przeszkadza w tańcu. Co więcej powoduje, że to partner staje się rytmem, którego nie słyszy.

- Tak, nie ma żadnego kłopotu z komunikacją. Również w trakcie tańca mamy ustalone znaki. Niektóre z nich sami wymyślamy, bo nie ma pojęć tanecznych w języku migowym. Muzykę można czuć przez ruch partnera i wibracje na swoim ciele. A dzięki aparatowi słuchowemu słyszę muzykę na swój sposób. - komentuje Iwona. - Co więcej, to ja jestem dla niej muzyką. Po moich ruchach, Iwona czuje rytm. - dodaje Stefano.

Iwona mieszka w Warszawie, a w ubiegłym roku zdobyła tytuł Miss Świata Głuchych 2016. Zawodowo jest tłumaczką języka migowego. Zajmuje się też pantomimą i chodzi na szczudłach. W jej rodzinie od 3 pokoleń wszyscy nie słyszą - mama, tata, babcia, dziadek, siostra, wujek, ciocia...

W pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami 2017 Iwona i Stefano zatańczą cha chę.

Zobacz: Brad Pitt pisze SMS-y do Jennifer Aniston! Wspominają przeszłość

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: