ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Taniec z gwiazdami: Joanna Moro miała wypadek na treningu! Co się stało?

Taniec z gwiazdami: Joanna Moro miała wypadek na treningu! Co się stało?

13.03.2014, godz. 11:41
Joanna Moro, Rafał Maserak
foto: Facebook

Joanna Moro to jedna z najbardziej zaangażowanych gwiazd nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jest pracowita, stara się na treningach, by przed publicznością zaprezentować się jak najlepiej. Decydując się na udział w show nie przypuszczała, że czyha na nią niebezpieczeństwo!

Podczas jednego z treningów Joanna tańczyła ze swoim partnerem Rafałem Maserakiem jak zwykle. Nie przypuszczała, że za chwilę może zdarzyć się wypadek! Gdy para razem mknęła po sali ćwicząc taneczne kroki do walca angielskiego nagle Joanna poślizgnęła się i upadła! Silne ramiona Maseraka nie zdołały jej chwycić i... razem runęli na podłogę. No tak, w końcu taniec na wypastowanym parkiecie i to w butach na obcasach może skończyć się upadkiem.

Zobacz: Taniec z gwiazdami. Joanna Moro zdradza: "Mąż nie jest zazdrosny o Maseraka"

Jednak Moro nie poddała się! Natychmiast wstała i trenowała dalej. Na szczęście nic groźnego się jej nie stało. Aktorka ma ogromnego ducha walki! Było to widać w czasie pierwszego odcina „Tańca z gwiazdami”. Para Joanna Moro i Rafał Maserak zaprezentowali się najlepiej ze wszystkich i zdobyli najwyższe noty. Jury rozpływało się w pochwałach nad zdolnościami Moro i umiejętnościami Maseraka. Czyli upadek nie zdołował Joanny, a przeciwnie - dodał jej skrzydeł!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: