ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Taniec z gwiazdami: Polsat przenosi show z niedzieli na piątek! WIEMY, KTO ZATAŃCZY!

Taniec z gwiazdami: Polsat przenosi show z niedzieli na piątek! WIEMY, KTO ZATAŃCZY!

23.01.2014, godz. 07:51
Taniec z gwiazdami
Taniec z gwiazdami foto: Facebook

Już w marcu rusza 14. edycja "Tańca z gwiazdami". Widzów zaskoczyła wiadomość, że znane show zostało przeniesione z TVN do Polsatu. Jednak to koniec szokujących wieści...

W Polsacie pełną parą ruszyły przygotowania do 14. edycji "Tańca z gwiazdami".  Przygotowanie show to nie lada wyzwanie, ponieważ do tej pory polska edycja była stawiana za wzór na całym świecie. Producenci będą musieli stawić czoło porównaniom do dotychczasowych edycji, które emitował TVN.

Zobacz również: „Taniec z Gwiazdami” WRACA! Ale w Polsacie?!

Polsat szykuje dużo nowości. Kontrowersyjną zmianą jest przeniesieni emisji "Tańca z gwiazdami" z niedzieli na piątek. Widzowie przyzwyczaili się, że z tancerzami i walczącymi o kryształową kulę gwiazdami spotykają się w niedzielne wieczory. Z drugiej strony...  - My mamy w tym paśmie show "Tylko muzyka. Must be the Music" i nie chcemy zmieniać przyzwyczajeń naszych widzów - wyjaśnia w rozmowie z "Pressem" Nina Terentiew.

Czytaj też: Taniec z Gwiazdami: Andrzej Grabowski musiał odmówić Polsatowi - stracił nawet 180 tysięcy!

W przyciągnięciu widzów przed telewizory w piątkowe wieczory mogą pomóc przede wszystkim gwiazdy. Na oficjalnym fanpage'u programu na Facebooku pojawiła się wstępna informacja, kto najprawdopodobniej zatańczy w 14. edycji. Na parkiecie błyszczeć będą m.in. Aneta Zając, Rafał Brzozowski, Natalia Siwiec, Filip Bobek, Klaudia Halejcio, Agnieszka Popielewicz, Barbara Kurdej-Szatan i Karolina Szostak. Czy jesteście zaskoczeni wyborem właśnie tych gwiazd?


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: