ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Taniec z Gwiazdami. Rodzina wspiera Adama Zdrójkowskiego

Taniec z Gwiazdami. Rodzina wspiera Adama Zdrójkowskiego

07.09.2016, godz. 09:07
Taniec z Gwiazdami. Rodzina wspiera Adama Zdrójkowskiego
foto:

Adam Zdrójkowski, gwiazdor Rodzinki.pl tańczy w tej edycji Tańca z Gwiazdami. Oprócz wiernych fanów, ma najlepszych kibiców na świecie - swoją rodzinę, która wspiera go z miejsc na widowni. Zobacz jak kibicuje rodzina aktora!

Chyba żadna z gwiazd jesiennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie miała aż tak mocnej ekipy wspierającej jak Adam Zdrójkowski. Aktora „Rodzinki.pl” i najmłodszego uczestnika w historii show wspierała w debiucie cała rodzina. Na widowni zasiedli mama Edyta, tata Darek, babcia Ada oraz… brat bliźniak Kuba.

Jeszcze przed startem programu robili sobie zdjęcia i widać dobrze się bawili. Humorów nie popsuły im nawet niskie oceny od jurorów, które otrzymał młody aktor. Przypomnijmy Adam i Wiktoria dostali zaledwie 24 punkty za jive’a, dokładnie tyle samo co Tomasz Ciachorowski i Natalia Głębocka, którzy pożegnali się w show.

Jak widać prócz licznej rodziny Adam może liczyć na swoich fanów, a szczególnie fanki, które uratują go z każdej opresji. Na Facebooku ma ich prawie 800 tysięcy!

Zobacz: Mariola Bojarska-Ferenc wygina śmiało ciało

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: