ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Taniec z gwiazdami. To się nazywa parcie na szkło! Kaczorowska chciała udawać romans z Malinowskim

Taniec z gwiazdami. To się nazywa parcie na szkło! Kaczorowska chciała udawać romans z Malinowskim

10.03.2017, godz. 09:52
Michał Malinowski, Taniec z Gwiazdami
foto: Taniec z gwiazdami. Materiały prasowe

Agnieszka Kaczorowska słynie z roli Bożenki w serialu "Klan". Jednak ostatnio co raz bardziej kojarzona jest przede wszystkim z Tańcem z gwiazdami. W tej edycji występuje z innym serialowym aktorem - Michałem Malinowskim. Krążą słuchy, że chciała upozorować romans, żeby było o nich głośno w mediach!

Co rozgrzewa masy bardziej niż miłość gwiazd? Chyba tylko ich śmierć. Agnieszka Kaczorowska wpadła więc na wspaniały pomysł, by przyciągnąć przed ekrany telewizorów więcej widzów Tańca z gwiazdami. Jak donosi "Fakt", Bożenka z "Klanu" chciał udawać romans z tanecznym partnerem - Michałem Malinowskim. Okazuje się jednak, że wcielenie planu w życie byłoby dość trudne. Aktorzy nawet nie do końca się lubią.

-Agnieszka zaproponowała Michałowi, by zaczęli wywoływać plotki o rodzącej się między nimi namiętności – powiedziała dla tabloidu osoba z produkcji. Z drugiej strony, czego się nie robi dla zarobienia większej ilości pieniędzy. Z resztą dla obydwojga byłoby to świetne wyzwanie aktorskie. Koniec końców, cel został osiągnięty. Piszemy o Kaczorowskiej. Tylko, czy przypadkiem nie pozostanie teraz niesmak?

Zobacz: Wpadka w Tańcu z Gwiazdami naprawiona. Będą napisy dla Głuchych fanów

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: