ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Taylor Swift to klon wyznawczyni Szatana? Szokująca teoria spiskowa!

Taylor Swift to klon wyznawczyni Szatana? Szokująca teoria spiskowa!

10.08.2016, godz. 11:29
Taylor Swift to klon wyznawczyni Szatana?
foto:

Szok! Czyżby jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie tak naprawdę była klonem Najwyższej Kapłanki Kościoła Szatana? W Internecie pojawił się dowód, który zdaje się potwierdzać tą szaloną teorię spiskową!

Szok i niedowierzanie! Po Internecie krąży plotka, według której znana piosenkarka Taylor Swift jest tak naprawdę klonem Zeeny LaVey, byłej Najwyższej Kapłanki Kościoła Szatana! Na Twitterze pojawiło się zestawienie dwóch zdjęć - obecnej fotki Taylor i fotosu z talk show z 1985 roku, gdzie występowała Zeena. Podobieństwo jest niesamowite. Udało się nam nawet znaleźć fragment tego programu.

Zeena odwiedziła show Goodmornig LA, gdzie opowiadała o Kościele Szatana. Kobieta urodziła się w 1963 roku i jest córką Antona Szandora LaVeya i Diane Hegarty - założycieli Kościoła Szatana. Od 1985 do 1990 roku pełniła funkcję Najwyższej Kapłanki w tym zgromadzeniu. W latach 1990-2002 Zeena była natomiast Najwyższą Kapłanką Temple of Set.  Pod koniec 2002 roku odeszła ze zgromadzenia i wraz z mężem Nikolasem Schreckiem, stworzyła w Berlinie nowe zgromadzenie - The Sethian Liberation Movement.

Oprócz oryginalnego wyznania, Zeena może pochwalić się talentem! Jest między innymi artystką-performerką, fotografką, kompozytorką i eseistką. Posiada również umiejętności wokalne. Śpiewała i komponowała w grupie Radio Werewolf. Czy jej talent jest porównywalny z talentem Taylor Swift? Oceńcie sami!

Podobieństwo jest naprawdę uderzające. Jak myślicie? Taylor jest klonem Zeeny? Jeśli tak, to nie Kanye West jest odpowiedzialny za jej sukces, ale sam Szatan!

Zobacz: Kim Kardashian demaskuje KŁAMSTWO Taylor Swift! [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: