ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Teatr Kwadrat przeniesiony do Klubu Garnizonowego przy al. Niepodległości 141 - Kobuszewski zagra w nowym miejscu

Teatr Kwadrat przeniesiony do Klubu Garnizonowego przy al. Niepodległości 141 - Kobuszewski zagra w nowym miejscu

09.11.2010, godz. 03:00
Jan Kobuszewski: Nigdy nie pokłóciłem się z Bogiem
foto: Brak agencji
Już wiadomo, że od grudnia popularny warszawski Teatr Kwadrat przeniesie się z ulicy Czackiego do Klubu Garnizonowego przy al. Niepodległości 141. Przynajmniej na najbliższe miesiące. Jan Kobuszewski (76 l.) i inni wielcy aktorzy uratowali swoje posady. O mały włos byłby to ostatni rok działalności tej placówki!

Kupić bilet do Kwadratu? To było niezwykle trudne. Nieraz trzeba było to robić z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Bo któż by nie chciał zasmakować w talencie Jana Kobuszewskiego czy choćby Pawła Małaszyńskiego (34 l.)? A mimo to słynny Teatr Kwadrat o mało co nie przestał istnieć.

Przeczytaj koniecznie: Jan Kobuszewski: Jestem szczęśliwy! Moja żona wyzdrowiała!

O jego problemach pisaliśmy kilkakrotnie. Zaczęły się, gdy firma Polimex - Mostostal, do której należy budynek przy Czackiego, wypowiedziała teatrowi umowę. Aktorzy i szefostwo gorączkowo poszukiwali nowego miejsca. Nie było łatwo. Kilkakrotnie przekładano wyprowadzkę. Jednak nie można było tego robić w nieskończoność.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: